atarionline.pl Promowanie Atari na youtube - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1: CommentAuthorMaciek
    • CommentTime8 Nov 2009
     
    Kaz, właśnie przeczytałem komentarz jakiegoś bezczela ze sceny commodore kwestionującego naszą rodzimą produkcję "crownland".... "prowokacja, VIC 20 jest lepszy, nieudolna podróba Monsterlanda z C64"... Czy mógłbyś zamieścić pełnego speed runa z pełnej wersji? Chciałbym żebyśmy zatkali ryje tym małpom!

    Wrrrrr... Boże jak ja ich nie ciepię :(
    • 2: CommentAuthorirwin
    • CommentTime8 Nov 2009
     
    A po co robić wioche?, po co reagować na te zaczepki? prawdziwi komodziarze doceniają dobre gry z Atari, i w ogóle z komputerów 8 bitowych. I vice versa, wierz mi są też i u nas tacy atarowcy którym nieważne jaką grę z C64 by się im pokazało zawsze stwierdzą "Dno i metr mułu". Nie uważam żeby wszystkich wrzucać do jednego worka z napisem "małpy". Nie oto tu chodzi, zresztą wielu komodziarzy posiada i ceni sobie Atari jak np Ramos czy Voyager z tych bardziej znanych.
    • 3: CommentAuthorMaciek
    • CommentTime8 Nov 2009
     
    rozumiem ten punkt widzenia, przesadziłem. Ale speedruna można by mimo wszystko wrzucić, ta gra to prawdziwa perełka :) Wiem, że spora część internetu to ściek i stąd pod każdym filmem na youtube o Atari czy commodore zawsze musi powrócić "święta wojna", ja nie jestem atarowskim faszystą, co nie zmienia faktu,że temu smarkowi za ten tekst o VIC dałbym po prostu w zęby grybym go tylko dorwał :[
    • 4:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime9 Nov 2009 zmieniony
     
    Jak ktos cale przejdzie to moge wrzucic na YT albo Vimeo. Ja przeszedlem calosc, ale posilkujac sie zapisaniem stanu gry, wiec to nie to samo.
    • 5:
       
      CommentAuthormiker
    • CommentTime9 Nov 2009 zmieniony
     
    Dokładnie, dobrze irwin prawi. Łebek kiedys trafi na podobnego sobie tylko z twardszą czachą i "nieco" większą parą w łapach. I się skończy babci sranie, że tak brzydko dodam. ;)
    • 6: CommentAuthormiska1
    • CommentTime9 Nov 2009
     
    Byłem na wielu stronach o C64.I zadna nie ma porównania w tym co się dzieje w świecie atari,tam wszystko jest z przeszłości i oni nadal sie tym cieszą tak jakby nic się nie zmieniło.A zmieniło się wiele!
    • 7:
       
      CommentAuthormaly_swd
    • CommentTime10 Nov 2009
     
    widzieliscie na JOE Monster:)
    ->link<-
    • 8: CommentAuthormono
    • CommentTime10 Nov 2009
     
    Noooo - i o grayscale'ach wspomnieli :)
    • 9: CommentAuthorMaciek
    • CommentTime10 Nov 2009
     
    Spróbuję nakręcić speedruna... szkoda, że na wszystko jest zawsze tak mało czasu :(