atarionline.pl Gra Atari na Windows Mobile - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime15 Nov 2009
     
    Milo mi poinformowac, ze team tworzacy gre dla WM zostal zawiazany. W projekcie biora udzial Yosh, Cosi, Zielok, Urborg, Larek i ja.

    Mamy zalozona zamknieta grupe dyskusyjna, ale jak beda jakies informacje publiczne albo potrzeba konsultacji publicznych to bedziemy korzystac z niniejszego watku.
    • 2:
       
      CommentAuthorxeen
    • CommentTime15 Nov 2009
     
    takie głupie pytanie.... czy Mirage nie ma nic przeciwko?
    • 3:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime15 Nov 2009
     
    Nie ma.
    • 4: CommentAuthorzaxon
    • CommentTime15 Nov 2009
     
    no tak,a wlasnie sie mialem z WM6 przesiadac na androida bo mi sie kontrakt konczy na telefon i mam darmowy upgrejd, tos mi Kaz teraz narobil zmartwienia, musze jakas sluchawke na wm6 znalezc.
    • 5:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime15 Feb 2010
     
    Nasza wtyka z MS-a podeslala nam informacje o Windows Mobile 7 :)

    "First Look: Windows Phone 7 Series Hands on Demo
    ->link<-

    Windows Phone 7 Series Web Site
    ->link<-

    Insight into our strategy:
    ->link<-

    Engadget’s Live Feed:
    ->link<- "
    • 6: CommentAuthorTaiiKun
    • CommentTime17 Feb 2010
     
    A wiadomo cos wiecej? Jakbyco to moge zostac testerem (jest male ale, mam Toshibe G910 na WM 6.0 i tylko gry w trybie landscape chodza. Inne niestety nie).
    • 7:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime18 Feb 2010
     
    Na razie gry na Atari maja wyzszy priorytet :)
    • 8: CommentAuthornothin
    • CommentTime18 Feb 2010 zmieniony
     
    wm7 to śmierć pda.
    przykre, ale niestety.

    to będzie kolejny android/iphone, i koniec komputera w kieszeni. wyładowany syfem z microsoftu rom, wielka sensacja dla bogatych dzieci - twittery, marketplace, YOUTOOOBE i ZERO sensu. Ale przeglądarki nie umieją napisać.NADAL.
    połowa starców środowiska PDA, jak widzę, ma niestety podobne zdanie.
    ...a zaczęło się od usunięcia DPADA.
    mnie osobiście ta sytuacja załamuje.


    ---
    wracając do tematu, w ogóle o jakiej grze mówisz, kaz? nie widzę żadnego tytułu, a widzę pytanie o zgodę mirage...coś mnie omija?
    cóż Wy tam szykujecie?

    (upd: zrobiłem mały cut..)
    • 9: CommentAuthorTaiiKun
    • CommentTime18 Feb 2010
     
    Co do Win7 na PPC to sie zgodze. Najlepszy jest teraz Maemo (Linux) Nokii (zastosowany w Nokii N900). Mialem okazje trzymac ten fon w lapkach przez kolo 10h i powiem, ze syf z microshitu, google, a tym bardziej z apple ssie na dziendobry.
    • 10:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime18 Feb 2010 zmieniony
     
    nothing - to przykre co piszesz, ale wyglada na to, ze masz racje. Niestety, chorobliwa chec zysku sprowadza niektore rzeczy do absurdu. Chocby wspomniana przez Ciebie, chocby kwestia praw autorskich, itd, itp.

    nothing:

    wracając do tematu, w ogóle o jakiej grze mówisz, kaz? nie widzę żadnego tytułu, a widzę pytanie o zgodę mirage...coś mnie omija? cóż Wy tam szykujecie?


    No wlasnie jeszcze nic, na razie stadium koncepcji i to w czasie przerwy zimowej :). Zawiazal sie team, ktory chcialbym zrobic gre podobna do Kolony/Kolony 2106, ale na WM, bo taka dostalismy propozycje od MS. Tytulu jeszcze nie ma, ale to najmniejszy problem.

    Akurat ludzie, ktorzy w tym uczestnicza nie interesuja sie zyskami, zajecie sie tym tematem wynika zapewne z checi zmierzenia sie z ciekawym zadaniem, no i prestiz - nie kazdego MS prosi o wsparcie ;)
    • 11: CommentAuthornothin
    • CommentTime19 Feb 2010 zmieniony
     
    Obciąłem powyższego posta do rdzenia przekazu...

    --
    Hmm, chcąc zrobić Kolony 2106 sprawdź może Space Tradera, jego proste GUI jest doskonałym przykładem, jak możnaby to zrobić.
    ->link<-
    ...tylko znów - takie coś na wm7, jak się zdaje, NIE RUSZY.

    Nie wiem, czego oczekuje m$, bo jeśli całej masy smooth slideów, fadeów, i GUI z zune w grze...to może dałem zły przykład..
    Gra jest przednia, btw.
    • 12: CommentAuthorgrzybson
    • CommentTime19 Feb 2010
     
    Kaz, z ciekawości, jakie macie wtyki w MS'ie?
    Pytam, bo sam mam własne, w sekcji akademickiej polskiego oddziału...
    • 13:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime19 Feb 2010
     
    My hamerykanskie.
    • 14: CommentAuthornothin
    • CommentTime19 Feb 2010 zmieniony
     
    Dostałem maila z zapytaniem, czy można jakoś potestować np. space tradera bez posiadania PDA, wklejam, co odpisałem:

    ------
    Polecałbym emulator WM6.1, jako, że jest to optymalny na dziś system z praktycznie 100%wą kompatybilnością softu.
    Emulator ten pozwala dosyć dobrze zapoznać się możliwościami PDA z WM na pececie.

    link
    ->link<-

    Ściągamy ten plik(WM pro to system pod maszyny z ekranem dotykowym):
    Windows Mobile 6.1 Professional Images (USA).msi

    Może zaistnieć potrzeba doinstalowania bibliotek Microsoft Visual C++ 2005 SP1 Redistributable Package (x86), jeśli instalator się wypnie błędem:
    ->link<-

    Co do space tradera - jest to właściwie regularne "elite" bez elementu 3d, tu link do strony:
    ->link<-
    obrazki:
    ->link<-
    ..a tu wersja dla pecetowego windowsa:
    ->link<-
    --------