atarionline.pl Problem z modułami pod ACE Trackerem na Falconie - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

  1.  
    Mam taki problem, że niektóre moduły AceTrackera nie chcą mi się wczytać. Na przykład ten: ->link<- Podczas próby załadowania AT2.0 wyrzuca błąd ładowania sampli.

    Działa to komuś? Może ktoś coś doradzić?
  2.  
    Ja mam dokładnie ten sam problem, nie wszystkie trackery *.am od 505, Thomasa czy Motion Ridea mi się wczytują, gdyż mam komunikat OFile error lub o braku sampli, nie ważne na jakiej wersji TOS dla Falcona :/. Jest na to jakikolwiek sposób?.
    • 3: CommentAuthorKroll
    • CommentTime7 Jul 2019
     
    Spróbowałem użyć zwykłego playera który obsługuje format *.AM np GemPlay 2 albo MXPLay, ten drugi podczas ładowania zwraca błąd "Plugin returned Error code !".
    @Alucard1989pl mam ten sam problem z niektórymi trackerami. W tej chwili nie mam pomysłu gdzie leży przyczyna :(.
  3.  
    Ja mam taką teorię, że niektóre pliki dostępne na demozoo są po prostu zrypane. Udało mi się znaleźć jeden czy dwa z tych niedziałających modułów na innych stronach i tam działały. Przyczyną mogą być niewłaściwie zastosowane parametry transferu plików po FTP (nie jako binarne ale jako tekstowe), co kiedyś było ustawieniem domyślnym w wielu klientach FTP. Pamiętam, że ze 20 lat temu miałem takie problemy przy ściąganiu plików graficznych. Może ktoś kiedyś tak te pliki pościągał / udostępnił i od tej pory tak one krążą.

    W każdym razie gdyby ktoś był skłonny udostępnić gdzieś w necie paczkę sprawdzonych i działających modułów do Ace Trackera, to bym był bardzo wdzięczny.