atarionline.pl Program telewizyjny SONDA - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1: CommentAuthorazbest
    • CommentTime21 Nov 2018
     
    Na AA pisałem ale odzew mniejszy niż się spodziewałem, dlatego tez postanowiłem tutaj 'przekleić'... Zachęcam do dyskusji :)

    Cześć,
    Przy okazji sprzątania pigwy pomyślałem, że to już chyba ten czas... Otóż... Mam 98GB w unikalnych plikach (438). Pamiętam, że swojego czasu mocno siedziałem i cisnąłem temat (tzn ściągałem na potęgę co się da). Dostawałem też pliki od Was (afair Pecus, Pin, Stryjek, Voy). Z grubsza miałem ogarnięty temat (sprzątałem, poprawiałem ewidentne pomyłki). Niestety jest to ciągle bałagan - pozamieniane tytuły, numery, te same odcinki w różnych plikach (nie byłem w stanie obiektywnie stwierdzić, który mam najlepszą jakość więc zostawiłem wszystkie kopie).
    Mam w związku z tym pytanie - czy znalazłby się ktoś chętny, żeby to ogarnąć do końca? Ja wiem, że trudno będzie dojść prawdy ale może warto spróbować? Prosiłbym także o sugestie jak to zrobić, żeby nad tym mogło pracować więcej osób i żeby nie zrobił się z tego jeszcze większy burdel... Goły ftp i tam pliki? Reuploady? Zmiany nazw plikow? A może Resilio sync (czy cos innego) u wszystkich?
    Zależy mi też na tym, żeby (przynajmniej na tym etapie) całość była ograniczona dla wybranych osób ew grupy osób (żeby to nie wypłynęło w internety)