atarionline.pl [nieaktualne] Nowy joystick QuickShot Apache 1 - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1:
       
      CommentAuthorccwrc
    • CommentTime1 Jan 2019 zmieniony
     
    Hej.

    Mam na sprzedaż/wymianę(preferowana - Warszawa) nowe joysticki (zostało 0 sztuk) QuickShot Apache 1. Są na gumach, żona nie będzie słyszała, że grasz :D.
    Joye nie są jeszcze przetestowane, test robiony tylko i wyłącznie na prośbę przyszłego właściciela.

    Na co chciałbym wymienić?
    - Jeden joy na 4-5 kartridży WB (brązowych, foto niżej) w zależności od stanu obudowy. Carty nie muszą działać, zależy mi na obudowie w dobrym stanie (z blokadą, starsze bez blokady mnie nie interesują).
    - Jeden joy na 3 kartridże szare, karbowane XEGS (niepożółkłe).
    - Jeśli ktoś chce po prostu kupić to jedna sztunia joya kosztuje XXXzł.
    - Ostatnia opcja to wymiana na kasety lub carty, których po prostu brakuje mi do kolekcji, np. "Jungle Hunt" w dobrym stanie wyceniam na 70zł.

    Ktoś zainteresowany? Poproszę o mail na ccwrcltd (małpa) gmail.com
    W tytule nick z forum + dopisek "Apache zakup/wymiana".

    Gdyby ktoś miał wątpliwości o jakie dokładnie carty chodzi, poniżej foto:


    Foto zbiorcze 'manipulatorów drążkowych':


    Foto mojego prywatnego egzemplarza z (już) rozwiniętym przewodem:
    1.

    2.

    3.

    4.

    5.

    6.


    Wiem, że określenie 'nowe' w stosunku do ponad 30-letniego sprzętu to lekkie nadużycie, ale joye nie były jeszcze nigdy używane i z tego co wiem jestem posiadaczem ostatnich sztuk z hurtowni w Europie (no, nie licząc osób, które zakupiły kiedyś joye ode mnie i jeszcze ich nie rozpakowały :) ).
    • 2:
       
      CommentAuthorccwrc
    • CommentTime18 Jan 2019
     
    Aż dziwne, że nikt nie chce wymienić się za bezwartościowe carty (Basic, Tenis, Football, wrajtery i inne), każdy wybiera ciężko zarobioną gotówkę.

    Zostały 3 sztunie + jedna tańsza. W tańszej jakiś mini kawałek plastiku lata w środku - zauważone podczas przeprowadzki (z szafki na półkę...).