atarionline.pl Nowa gra "Albert" - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1: CommentAuthorPecet
    • CommentTime23 Sep 2021
     
    Dynamikę może zostaw, tylko jeśli dobrze pamiętam, dla mnie lekko irytujące były zaokrąglone końce platform z których się spadało. Dobrze pamiętam?
    • 2: CommentAuthorkski
    • CommentTime23 Sep 2021 zmieniony
     
    Było dodane opóźnione spadanie z krawędzi platform po uwagach. Można się wybić wręcz już z powietrza.
    • 3:
       
      CommentAuthorMq
    • CommentTime23 Sep 2021 zmieniony
     
    Co do spadania z platform, to faktycznie z tego co zauważyłem był to problem na początku, ale ostatnia wersja 1.02 poprawione to ma i się nie spada tak łatwo już.

    Z tym skakaniem w biegu w level 8 w takim razie spróbuję jeszcze i wrócę do gry. Dzięki za podpowiedź, sorry że się uniosłem, ale miałem chęć grać dalej w Alberta, bo fajny, a brak wyważenia trudności sensownego popsuł mi zabawę :-)

    Edit: faktycznie jak pisał irata wystarczy wcisnąć i trzymać fire i się przeskakuje cały szereg tych platform, za pierwszym podejściem przeszedłem to jak już wiedziałem o co chodzi:-)
    Tak że w sumie to przepraszam za zamieszanie, bo to rzecz, na którą gracz powinien wpaść sam, ale ja nie jestem wytrawnym graczem:-)
    • 4:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime23 Sep 2021
     
    @ kski no co ty,nie rezygnuj !!!!!!!!
    W Mario masz dynamikę i dalekie skoki(jak się postać rozpędzi)nie wspominając o Sonicu,ta gra ma szansę stać się takim tytułem i nie jest chamską zrzyną z Mario jak Giana Sister (BLE).
    Jest ok i niech będzie lepiej,a jak chcesz to mogę grę testować.
    • 5:
       
      CommentAuthorMq
    • CommentTime23 Sep 2021
     
    Ja też uważam, że ta dynamika jest fajna. Może by można trochę coś tam ulepszyć, z testerami-graczami wytrawnymi poćwiczyć i wykombinować co się da ulepszyć, ale nie rezygnował bym z tego, bo to faktycznie grę wyróżnia, a przecież chcemy nowych gier na Atari, a nie wszystkich takich samych.
    • 6: CommentAuthorrosomak
    • CommentTime25 Sep 2021 zmieniony
     
    Ta grę wyróżnia dynamika, rezygnacja z niej to mega błąd, a testerzy jak Irata4 i inni wytrawne gracze to świetny pomysł
    • 7:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime15 Nov 2021 zmieniony
     
    Gra, a właściwie pudełko, poszło już do drukarni. Program na carta, nieco rozbudowany i poprawiony w stosunku do oryginału, też już gotowy. Pudełko wygląda tak:
    • 8:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime16 Dec 2021
     
    • 9:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime18 Jan 2022
     
    I jeszcze filmik o "Albercie" pojawi się w czwartek o 18:30 u kolegi Ravena:

    • 10: CommentAuthorRiverRaid
    • CommentTime19 Jan 2022
     
    Czy przewidziane jakies znizki dla forumowiczów, czy cena z alledrogo?
    • 11: CommentAuthorDuddie
    • CommentTime20 Jan 2022
     
    15% zniżki: zamowienia@retronics.eu