atarionline.pl Marijuana Mail 0.1.77 - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1:
       
      CommentAuthorgregory
    • CommentTime1 Apr 2019
     
    Miało jej nie być… Ale jest! Kolejna wersja MJM, a w niej różne poprawki, w tym znacznie lepsza dokumentacja, kilka usuniętych błędów (np. problemy z wysyłaniem wiadomości zawierających wiersz z pojedynczą kropką), dodatkowo (do wyboru w MJ-SETUP.PRG) dostępna jest także wersja francuska. Nadal działa nawet po uruchomieniu z dyskietki na zwykłym 1040ST z 1MB pamięci RAM i TOS-em 1.0.

    Do pobrania tam, gdzie zawsze, czyli na ->link<- :)
    • 2:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime2 Apr 2019 zmieniony
     
    Ha ha! Gregory wrócił do formy i wypuszcza nowe programy! Cieszę się niezmiernie i kibicuję.



    PS. I dzięki, że wpadłeś na prezentację w UBU Lab, mogliśmy się poznać.
    • 3:
       
      CommentAuthorgregory
    • CommentTime9 Apr 2019
     
    W sumie to chyba po tym UBU Lab przekonałem się do zrobienia nowego programu na Atari, więc to jeszcze nie koniec :)
    • 4: CommentAuthorKroll
    • CommentTime9 Apr 2019
     
    @Gregory: Tym bardziej sprawiasz większą radość także mnie, bo to ja Cie namówiłem na wizytę w UBU Labie :). Z tego klienta pocztowego korzystałem swego czasu bardzo dużo, jak łączyłem się z internetem przez modem i TP SA, a wróciłem do niego właśnie niedawno jak ponownie zaczął go rozwijać :). Czekam na kolejne produkcje.
    • 5:
       
      CommentAuthorJacques
    • CommentTime9 Apr 2019
     
    Wspaniałe wieści, że tak kultowy program otrzymuje poprawki i doczekuje kolejnej wersji w roku 2019 :-)

    Sam pamiętam, jak na początku lat '00 z Gregorym rozmawiałem o odkupieniu jego zestawu 1040STE z SM124 (i chyba Megafile), ostatecznie pierwszego ST kupiłem nieco później, ale tylko nieco :-)