atarionline.pl Koncert we Wrocławiu - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime25 Oct 2019
     
    Dzisiaj o 20.00 rozpoczyna się we Wrocławiu koncert, w czasie którego grać będzie m.in. nasz kolega KATOD oraz kolega MotionRide. Potrwa do 1 w nocy, a wszystko w klubie Liverpool, ul. Świdnicka 37. Wejściówki po 20 zł.

    Info z profilu fb:

    Muzyka lat 80-tych wprost z syntezatorów, komputerów i gitar z epoki.

    KATOD - instrumentalna muzyka elektroniczna wykonywana na starych komputerach Commodore 64 i Atari, syntezatorach oraz gitarze elektrycznej. Cofniemy się do przełomu lat 80 i 90. Posłuchamy wykonywanej na żywo muzyki inspirowanej grami komputerowymi, muzyką filmową lat 80, klasyczną elektroniką z dodatkiem rockowego gitarowego pazura.



    ->link<-

    ADAMSTAN84 - Klasyczne syntezatory, analogowe sprzęty własnej konstrukcji, maszyny perkusyjne z lat 80tych, elektroniczne brzmienia z tamtych lat plus świetna muzyka instrumentalna.



    ->link<-

    MotionRide - instrumentalna, elektroniczna muzyka skupiająca wiele gatunków, takich jak EDM, DNB, 80s Synthwave/Synthpop, Rock i ośmiobitowy Chiptune - choć mówią, że chiptune to nie gatunek ;).

    Spotify: ->link<-
    Bandcamp: ->link<-
    YouTube: ->link<-
    Facebook: ->link<-

    Kamil Yugol Groblewicz - multiinstrumentalista z Wrocławia (gitara elektryczna, organy Hammonda, syntezatory), założyciel grupy Yugolyan Cat - wykona wspólnie z KATODem kilka utworów, oraz dołączy do wspólnej improwizacji...
    • 2:
       
      CommentAuthormav
    • CommentTime25 Oct 2019
     
    Najlepsze, że jestem na tym zdjęciu, wyszedłem jak ostatni kasztan :D a nie jestem żadnym z wymienionych artystów :D
    • 3:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime25 Oct 2019
     
    He he, jak widać sława czeka za rogiem i tylko czeka na nasze błędy :)
    • 4:
       
      CommentAuthorJacques
    • CommentTime25 Oct 2019
     
    Niestety nie dam rady dotrzeć, szkoda.
    • 5:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime25 Oct 2019
     
    KATODA "Red Planet" -mój ulubiony kawałek :-) .
    Szkoda że tak późno informacja została wrzucona , dopiero wszedłem do domu i nie dotrę :-( .