atarionline.pl ebay, UK, zakup, prośba - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1: CommentAuthorScalak
    • CommentTime2 Jan 2010
     
    czy może ktoś zakupić i wysłać mi pewien sprzęt który niestety ma zastrzeżoną wysyłkę do UK (na ebey.co.uk)? Najlepiej gdybym mógł należność przelać na konto w PL.
    • 2:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime3 Jan 2010
     
    Pytales czy sprzedawca moze sie zgodzi wyslac do Polski albo chociaz do sasiedniego kraju?
    • 3: CommentAuthorScalak
    • CommentTime3 Jan 2010
     
    zgodzi się wysłać do Polski aczkolwiek cena mnie troszkę odstrasza 10.61 Funta (prawdopodobna cena przedmiotu 1 Funt). Cóż może się złamię ;)
    • 4: CommentAuthorzaxon
    • CommentTime4 Jan 2010
     
    Scalak to odezwij sie na GG do mnie, przeciez nie ma problemu, 3456993, z wysylka tez sie moge zorientowac czy sie czegos tanszego nie znajdzie.
    • 5: CommentAuthorScalak
    • CommentTime4 Jan 2010
     
    dzięki zaxon! Będę pamiętał na przyszłość. Zrezygnowałem z zakupu bowiem okazało się, że na XP raczej nie odpalę tego modelu (skaner ręczny z roleczkami).
    • 6: CommentAuthorBas
    • CommentTime4 Jan 2010
     
    Scalak a ten by Ci spasował: ->link<- mam go na zbyciu.
    • 7: CommentAuthorScalak
    • CommentTime4 Jan 2010
     
    niestety ten jest wpinany do karty a ja potrzebuję do laptopa. Były takie co miały przejściówkę pod LPT.
    • 8: CommentAuthormac
    • CommentTime4 Jan 2010
     
    Bas, a ja byłbym wstępnie zainteresowany jeśli oferta sprzedaży nadal aktualna.
    • 9: CommentAuthorBas
    • CommentTime4 Jan 2010
     
    Oferta jak najbardziej aktualna, po szczegóły zapraszam na priv.