atarionline.pl Atari Hotels - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime28 Jan 2020 zmieniony
     
    Dzisiaj viralem jest nowa wiadomość z firmy Atari, że zamierzają budować hotele, które będą specjalizowane dla graczy (między innymi w VR i AR). Pierwszy ma stanąć w tym roku w Pheonix, reszta też w USA:

    ->link<-


    Atari, a trailblazer in the gaming industry, is pioneering an exciting new concept: a unique lodging experience combining the iconic brand with a one-of-a-kind video game-themed destination. Atari Hotels level up hotel entertainment with fully immersive experiences for every age and gaming ability, including the latest in Virtual and Augmented Reality. Select hotels will also feature state-of-the-art venues and studios to accommodate esports events. The first Atari hotel is planned to break ground this spring 2020 in Phoenix, AZ immediately followed by Austin, TX, Chicago, IL, Denver, CO, Las Vegas, NV, San Francisco, CA, San Jose, CA, and Seattle, WA.


    Szczegóły wiadomości tutaj:

    ->link<-
    • 2: CommentAuthorPecet
    • CommentTime28 Jan 2020
     
    Akcja crowdfundingowa już odpalona?:) Ciekawe, czy powtórzą sukces Atari VCS, haha.
    • 3:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime29 Jan 2020
     
    Już podchwytuje prasa, tu "Komputer Świat":

    ->link<-
    • 4: CommentAuthorPecet
    • CommentTime29 Jan 2020
     
    Swoją drogą, ilekroć widzę tytuł tego wątku, czytam go jako "Atari holes'. Lol, no comments.
    • 5: CommentAuthornosty
    • CommentTime29 Jan 2020 zmieniony
     
    Z tego co zrozumiałem, to nie "ATARI buduje hotele", tylko aktualny właściciel praw do marki Atari sprzedał możliwość jej wykorzystania jakiejś sieci hoteli. Cena to 600 tys. $ + 5% od zysków.

    I miło i smutno.

    Miło, bo wizualizacje wyglądają zajefajnie i pewnie wyposażenie też będzie nawiązywać do gier. Chętnie bym zamieszkał :)
    A smutno, bo 600 tys. to w czasach świetności Atari były dla nich drobne, a teraz sama marka rozmienia się na drobne. Ale to se ne vrati...
    • 6:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime29 Jan 2020
     
    Chyba nie całkiem tak. Z tej marketingowej papki ja zrozumiałem, że to deal trzech firm - pomysł pochodzi od jednej, kasa, grunty i budynki od drugiej, a brand od trzeciej. Być może któraś tam tylko pośredniczy albo jest tak jak piszesz - tylko sprzedaż brandu, ale za mało precyzyjnie to opisane.
    • 7:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime5 Feb 2020
     
    W CNN też o tym piszą:

    ->link<-
    • 8: CommentAuthorpajero
    • CommentTime20 Feb 2022 zmieniony
     
    Dziś widziałem u znajomych reklamy Atari Token podczas gali boksu w Canal+ (boks zawodowy: Amir Khan vs Kell Brook, Manchester)

    Jakoś słabo to odbieram

    Opis ->link<-

    strona: ->link<-

    Kurs kryptowaluty ->link<-


    foto z www.bokser.org: ->link<-