atarionline.pl Jakis czytnik PDF w Java? - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime10 Jan 2010
     
    Bede poza domem, a chcialbym poczytac pare dokumentow w wolnej chwili. Czy sa jakies darmowe i dobre czytniki PDF w Java, zeby odpalic na komorce? Przegoglalem siec, ale albo trzeba bulic 400 dolarow :) albo znalazlem jakies niedokonczone wersje. Nie potrzebuje edytowac, tylko czytac/przegladac. Mozecie cos polecic?
    • 2: CommentAuthormgah
    • CommentTime10 Jan 2010
     
    Pod Symbiana lub Windows Mobile jest kilka dobrych przeglądarek PDF, pod Jave nie znam. Chociaż i tak korzystanie z takiego oprogramowania na komórce to trochę jak oglądanie filmu prze dziurkę od klucza. Mimo, że posiadam odpowiednie oprogramowanie na komórkę nie przeglądam PDF-ów bo to prawdziwa męczarnia, nawet na ekranie 480x640.
    • 3:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime12 Jan 2010
     
    E tam, filmy czasem tez ogladam na komorce, na przyklad w samolocie :). A skoro strony da sie normalnie ogladac i czytac - to PDF-y tez dac sie powinno.
    • 4: CommentAuthorurborg
    • CommentTime13 Jan 2010
     
    No ja tez szukałem jakiś programik do wyświetlania PDF-ów pod Javę i nie znalazłem. Może jest jakiś programik żeby chociaż pliki txt dało się otwierać czy edytować? Też by się przydał
    • 5:
       
      CommentAuthorvoy
    • CommentTime13 Jan 2010
     
    Co prawda nie w Java, a kompilowany pod konkretne systemy:
    ->link<-

    Jedyną niedogodnością jest to, że plik trzeba obrobić na PC, potem wystarczy przegrać na telefon. Można przerabiać z HTML, DOC i PDF; TXT chyba też. :) Działa całkiem nieźle; plik po obróbce zawiera też ewentualne ilustracje, jeśli były w pliku źródłowym.