atarionline.pl Warsztaty Action! - robimy action games;) - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1: CommentAuthorCuzz
    • CommentTime25 Jul 2023 zmieniony
     
    Kaz jest w altirra64 performence analyzer, sprawdzałem. Bardzo ciekawe, można modyfikować kod. Zajrzyjcie wszyscy, będziecie w niebie. Mozna się dowiedziec, jak zachowuje sie antic i procesor.
    • 2: CommentAuthorCuzz
    • CommentTime7 Aug 2023
     
    Kaz z tym przerabianiem gierek, to trochę zabrałem się do roboty. Mam funkcję burst w generatorze funkcyjnym. To szalone ale działa. Dzięki temu mogę dodac kolor więcej i kompletnie przerobic gry, na razie pod szlifowanie Jet set willy i Draconus. Potem spróbuję zrobic cos swego, tylko nie wiem czy dam radę. Te gry i tak są dobrze zrobione, chyle czoła twórcom.
    • 3:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime7 Aug 2023
     
    Bardzo się cieszę, działaj dalej. Przeróbki gier (np. podmianę znaków, modyfikację danych duszków) swego czasu robił s2325, a także Gonzo (który potem rozwinął się w tym kierunku).
    • 4:
       
      CommentAuthortdc
    • CommentTime25 Aug 2023
     
    ...tylko nie w tym wątku...
    • 5:
       
      CommentAuthortdc
    • CommentTime21 Nov 2023 zmieniony
     
    Okazuje się, że mieliśmy wirtualnego ucznia na naszym warsztacie;))

    No jak takie są rezultaty moich nauczań to chyba muszę się zacząć zajmować czymś innym :P :D :D :D :D

    Ps. jak się Copilot wkurzy albo będzie zawstydzony to zaczyna pisać po angielsku :P