atarionline.pl "Adam Is Me" - jaką opcję dystrybucji wybrać - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1: CommentAuthorilmenit
    • CommentTime26 Apr 2020
     
    Cześć,
    Razem z zespołem zbliżamy się do finiszu tworzenia gry "Adam Is Me" ->link<-
    Pojawiła się kwestia jaką opcję dystrybucji wybrać. Przygotowałem sondę (po angielsku), aby uzyskać informację o Waszych preferencjach. Jest dostępna na jednym miejscu (forum AtariAge), aby nie duplikować odpowiedzi i uprościć ich zsumowanie:
    ->link<-
    Jeżeli jednak nie macie tam konta, można ewentualnie odpowiedzieć w tym wątku.
    • 2:
       
      CommentAuthorccwrc
    • CommentTime27 Apr 2020
     
    Z vatem wychodzi lekką ręką 250zł (dobijając do 300zł przy drobnym dodatku) za nową grę na Atari. Trochę zaczynam się bać.
    • 3:
       
      CommentAuthorJacques
    • CommentTime27 Apr 2020
     
    @ccwrc
    40-50 EUR = 180-230 zł
    Pytanie brzmiało zatem czy kupilibyśmy za tę cenę, więc raczej jest to cena BRUTTO. O jakim VAT piszesz???
    • 4: CommentAuthorilmenit
    • CommentTime27 Apr 2020 zmieniony
     
    Finalna cena będzie ustalana z wydawcą. Tu wrzuciłem według Rescue Expedition, która wg ->link<- kosztowała PLN 149 (EUR 39, USD 49). Cena max. była dla wersji z cartridgem, VATem, gadżetami i kosztami przesyłki.
    Jak pisałem - nie planujemy na grze zarabiać - to się kompletnie nie opłaca na naszą platformę a potem trzeba by jeszcze wrzucać to w dodatkowe źródła dochodu co tylko komplikuje sytuację podatkową. Tworzenie tej gry to dla nas hobby :)
    • 5:
       
      CommentAuthorJacques
    • CommentTime27 Apr 2020
     
    Super, jeśli Duddie wydałby grę w takiej formie jak 07 zgłoś się czy RE :-)
    Ja tam liczę na dyskietkę, lubię uruchamiać gry ze stacji dyskietek, więc jeśli miałby być cart, to byłoby miło, gdyby towarzyszyła mu dyskietka, ewentualnie wersja free, którą można by sobie na dyskietkę nagrać ;-)
    • 6: CommentAuthorilmenit
    • CommentTime27 Apr 2020
     
    @Jacques - zagłosuj za swoją preferencją na AA, jeżeli jeszcze tego nie zrobiłeś :-)
    • 7:
       
      CommentAuthorJacques
    • CommentTime27 Apr 2020
     
    Zagłosowane! :-)
    • 8:
       
      CommentAuthorbocianu
    • CommentTime27 Apr 2020
     
    Jak pisałem - nie planujemy na grze zarabiać


    Jak nie planujecie zarabiać, to nawet z gadzetami da się to zrobić duuuużo taniej :D Tylko że trzeba się w to samemu zaangażować :)
    podaje jako przykład Pac-Mada, którego sprzedawałem po kosztach za 65 pln. Wydanie na kardzie z pudełkiem i gadzetami.
    • 9: CommentAuthorilmenit
    • CommentTime27 Apr 2020
     
    no właśnie tu jest problem - nikt z nas nie ma czasu i głównie z tym może pomóc wydawca.
    • 10:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime27 Apr 2020
     
    Bocianu - jeżeli ktoś robi wydanie prywatnie i nie dzieli się z urzędem skarbowym to to oczywiście zrobi to dużo taniej, ale w przypadku wydania przez firmę dochodzą jeszcze koszty podatków i prowadzenia działalności, które nie muszą być małe. Tak więc nawet bez zysku końcowa cena może być dość wysoka.
    • 11:
       
      CommentAuthorbocianu
    • CommentTime27 Apr 2020
     
    @Kaz - pewnie tak, ja tylko dzielę się doświadczeniem i pokazuję możliwości. A wybór już należy do autorów :)