atarionline.pl Gra "Agent BRD" - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime4 Oct 2020 zmieniony
     
    Kolejna gra zgłoszona do konkursu ABBUC, autor - Florian Dingler:

    ->link<-

    Następca "Agenta USA" dzieje się we współczesnych Niemczech. Zamiast kryształów zbieramy symbole wi-fi i ładujemy swój telefon bateryjkami. Przeciwnikiem nie jest telewizor, jak w oryginale, ale szalony smartfon :D

    Gra zawiera 127 miast do odwiedzenia, 2 typy pociągów, budki informacyjne, etc. Telefon podaje graczowi różne przydatne informacje, ale nie wszędzie jest zasięg... :)

    Wersja kolekcjonerska gry będzie miała kolorowe pudełko, dyskietkę, wydrukowaną instrukcję, kartę identyfikacyjną oraz kartę kodów, mapę i może jeszcze jakieś inne gadżety.
    • 2:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime4 Oct 2020
     
    fajna grafika,dobrze dobrana paleta,czytelna,klimatyczna i od razu kojarzy się z oryginałem... no właśnie,ale ten kotlet chyba zjem.
    • 3: CommentAuthorsis101
    • CommentTime4 Oct 2020
     
    Super :) Zastanawiałem się parę tygodni temu jakby agent usa był w wersji agent pl i konkretnie miejscowości polskie :)
    • 4:
       
      CommentAuthorMq
    • CommentTime4 Oct 2020
     
    Agent USA to jedna z moich ulubionych gier, w którą gram regularnie od 30 lat:-) Odpalam sobie dla sportu i przechodzę zawsze do końca, najczęściej podnoszę stopień trudności na dzień dobry:-)

    Pytanie czy ta nowa wersja, to jest tylko wariacja na temat ze zmienioną grafiką i tekstami, czy ma cokolwiek dodane, czy różni się czymkolwiek od oryginału?

    Tak czy siak, będę grał:-) Super dla mnie, zawsze czekałem na kontynuację Agenta USA.
    • 5:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime4 Oct 2020
     
    @Mq
    zaczekaj na premierę ;)