atarionline.pl Lasermania 2020 - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1:
       
      CommentAuthorsun
    • CommentTime6 Oct 2020
     
    Tak sobie przeglądałem stronę Matosimi a tu takie cudo.
    ->link<-
    • 2:
       
      CommentAuthorMq
    • CommentTime6 Oct 2020
     
    @sun, przeglądaj se atariage, to nie będziesz tak wystrzeliwał jak Filip:-) To już nienajświeższe cudo jest, ale fakt, że jest:-)
    • 3:
       
      CommentAuthorsun
    • CommentTime6 Oct 2020
     
    Oj tam, wiem, że nie najświeższe, maj 2020 :)
    • 4:
       
      CommentAuthorMq
    • CommentTime6 Oct 2020
     
    No wiesz, w naszym wieku czas szybko leci, więc nie ma już czasu, żeby tracić czas:-) W każdym razie ja przeżyłem już o ponad cztery miesiące dłużej niż Ty ze świadomością nowej Lasermanii:-)
    • 5: CommentAuthorastrofor
    • CommentTime6 Oct 2020 zmieniony
     
    Lasermania z rana lepsza niż śmietana. Jeżeli po 40-tce masz dni ponad 300sta, graj w lasermanie 2020!
    • 6: CommentAuthorrr_800xe
    • CommentTime6 Oct 2020
     
    Super gierka ;). Nie wiedziałem, że wyszedł "remake". Mam sentyment do tej gry - bo miałem oryginalną dyskietkową wersję. Ta muzyka - echh ;).
    • 7:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime6 Oct 2020
     
    z takimi grami można by robić jak z PSem albo Fifą,co roku zmieniać numerek przy nazwie i gorowe :D.
    • 8:
       
      CommentAuthorsun
    • CommentTime7 Oct 2020
     
    @Mq: możemy się licytować kto przeżył ile czasu ze świadomością tego, czego nie miał ten drugi, tylko po co? :)
    • 9: CommentAuthormakary
    • CommentTime10 Oct 2020
     
    sun, roztropnie gość podszedł do tego odświeżenia; jest grane.
    • 10:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime10 Oct 2020
     
    Tak, bardzo dobry update - poprawione ze smakiem, nie zepsute.
    • 11:
       
      CommentAuthorMq
    • CommentTime10 Oct 2020
     
    Wczoraj pograłem kilkanaście etapów. Z jednej strony bardzo dobre jest to opóźnienie i zatrzymanie po pierwszym ruchu, bo pamiętam że zawsze w Lasermanii leciało ostro mięcho jak się przejechało o dwa pola klocek zamiast o jedno. Z drugiej strony w planszach, w których się dużo jeździ na dłuższych dystansach, to zatrzymywanie drażni strasznie. Kurczę, nie wiem sam co lepsze... Ale ogólnie bardzo mi się też podoba to wznowienie.
    • 12:
       
      CommentAuthorstring
    • CommentTime10 Oct 2020
     
    Naturalnie najlepsza byłaby możliwość cofania ruchu... Jak w Adam Is Me :)
    • 13: CommentAuthormarok
    • CommentTime11 Oct 2020
     
    > nie wiem sam co lepsze...

    Jak dla mnie lepsze byłoby odwrócenie znaczenia fire - wtedy domyślnie byłoby jak w oryginale, a fire to, co jest teraz domyślnie.

    Lasermania teraz ma trochę inaczej brzmiącą muzyczkę. Tablica cz. była dostosowywana ale i tak daje się słysześ wyraźnieszą różnicę brzmienia (tonacji). Pewnie zmiana formatu była trochę wymuszona, choć mogło tak i nie być.
    • 14:
       
      CommentAuthorsun
    • CommentTime11 Oct 2020
     
    @makary: prawda. Mnie się podoba całość. Grałem 25 lat temu do zaśnięcia. Ładowanie z taśmy - oryginał ;)
    • 15:
       
      CommentAuthormav
    • CommentTime11 Oct 2020
     
    Wystarczyłby jakiś sposób zapisu, poziomy na kod, czy coś w tym stylu...
    • 16: CommentAuthormakary
    • CommentTime11 Oct 2020
     
    marok, fakt, PG podszlifował niektóre instrumenty, na moje ucho zrobił to bardzo przyzwoicie. Trochę ubolewam nad brakiem tego equalizera w prawym dolnym rogu ;)