atarionline.pl Jaki fotel wybrać? - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1:
       
      CommentAuthorjhusak
    • CommentTime8 Sep 2024
     

    laoo:

    @jhusak nie każdy ma komfort bycia zdrowym i naśmiewanie się z ludzi, którzy próbują się jakoś wspomagać w swoich problemach jest w średnim tonie.


    Co!!!!! Gdzie ty ironię czy naśmiewanie się tu widzisz. Zweryfikuj swoje myślenie proszę.

    Piszę o swoim fotelu, bo był kupiony w sklepie dla inwalidów (pewnie miał wszelkie atesty) i prawidłowo (w miarę) profilowany, a przede wszystkim trwały. Napisałem to jako ciekawostkę.

    Poczułem się urażony Twoim postem.
    • 2: CommentAuthorGekoPL
    • CommentTime8 Sep 2024 zmieniony
     
    jhusak:
    Oj-tam... oj-tam - przyjdzie śmierć (do każdego) i wszystko wyrówna... czy to jesteś inwalidą, czy tam sportowcem "super-extra-mega-pro"...
    • 3:
       
      CommentAuthorjhusak
    • CommentTime8 Sep 2024
     
    Ale ja nie jestem sportowcem ani inwalidą.
    • 4: CommentAuthorurborg
    • CommentTime9 Sep 2024
     
    @ Dracon
    Odnośnie tych 3 foteli co podlinkowałeś. Dwóch starszych synów ma fotele z Gamvisa (Phantom i Expert) a trzeci ma tego Sense7 Spellcaster. W mojej ocenie Gamvisy nieco lepsze od tego Sense7.
    • 5: CommentAuthorPiesiu
    • CommentTime9 Sep 2024
     
    Powtórzę to co napisałem tutaj 4 lata temu, Ikea Markus, dość tani, wytrzymały fotel, z oparciem z siatki idealnym na upały, jak dla mnie (182cm, ~115kg) bardzo wygodny, siedzę na takim modelu od lat, nawet po kilkanaście godzin dziennie. Mam już drugi egzemplarz, pierwszy był z jasnego materiału i przez lata się umorusał, ale po wyczyszczeniu przechwycił go mój syn, który najwyraźniej jest mniejszym brudasem ode mnie bo fotel ciągle jest czysty ;). Teraz mam ciemną wersję i po roku nie widać żadnego śladu użytkowania.
    • 6:
       
      CommentAuthorsun
    • CommentTime9 Sep 2024
     
    Potwierdzam to co Piesiu napisał. Cioram 2giego Markusa, w sumie markusuję ponad 10 lat. Daje radę, choć Foster zaszczepił mi temat foteli, które muszę obadać - ->link<-
    • 7:
       
      CommentAuthorpancio
    • CommentTime9 Sep 2024
     
    I ja potwierdzę - kupiłem taki na początku pandemii, teraz po 4-ech latach nadaj daje radę.. a ja swoje ważę :-)
    • 8: CommentAuthoras...
    • CommentTime9 Sep 2024
     
    Po 10latach siedzenia na Kulik system, siedzę teraz na diablo king size XL(prawie dwa lata w nowej robocie) ten diabelski z rogami (https://diablochairs.com/3682-fotel-gamingowy-diablo-x-horn-xlarge-czarny) w mieszkaniu ten bardziej normalny ->link<- .
    Syn też ma taki bardziej normalny ;) ale w wersji L .
    • 9:
       
      CommentAuthorpirx
    • CommentTime10 Sep 2024 zmieniony
     
    za 20 lat
    "Jaką trumnę wybrać?"


    "Panowie, wkrótce będę wymieniał trumnę, przy której pracuję na kompie i mam pytanko dotyczące wyboru trumny.

    Jakie Wy polecacie do odpoczynku? Z mojej strony cena gra rolę, skrzynki za 3000000 kupować nie będę :). Nie wiem, czy trumny gamingowe wchodzą w grę - są tanie, ale czy nadają się do wiecznego odpoczynku przy klawiaturze i myszce, zamiast gnicia przy padzie? Jestem w temacie praktycznie zielony, więc wszelkie porady mile widziane, możecie nawet linkować konkretne modele do obadania."
    • 10:
       
      CommentAuthorjhusak
    • CommentTime10 Sep 2024
     
    True, true….
    • 11: CommentAuthoras...
    • CommentTime10 Sep 2024
     
    Nie no jeszcze aż tak źle z nami nie jest aby trumny wybierać.
    • 12: CommentAuthor0xF
    • CommentTime10 Sep 2024
     
    @Dracon Jak kupowałem fotel w tym roku, to poszedłem do kilku sklepów meblowych i siadłem na każdym z może 60 foteli. Później na najwygodniejszych z nich i coraz dłużej itd. aż do skutku.

    Dzięki, ale chyba aż taki wybredny nie jestem i wbrew pozorom nie mam tyle czasu i chęci by robić to wg Twojej metody.
    Niemniej doceniam, bo to w końcu może być jeden ze skutecznych sposobów. :)


    Cała operacja zajęła mi ze dwie godziny. Różnice w wygodzie poszczególnych foteli są ogromne - ale żeby to zrozumieć, trzeba je sprawdzić samemu.
    • 13:
       
      CommentAuthorsun
    • CommentTime10 Sep 2024
     
    @as,@pirx: idąc tym tropem, to... szklanki gejmingowe do piwa? Jakieś ulubione marki, które dobrze leżą w dłoni? Nie robią się odciski ale też dłonie się nie pocą, żeby szklanka się nie wyślizgnęła i nie zdematerializowała w zderzeniu z podłogą? ;)
    • 14:
       
      CommentAuthorjhusak
    • CommentTime11 Sep 2024 zmieniony
     
    W sumie fotel (spędzanie w nim czasu) to ważna część życia programisty, a metoda 0xF chyba najskuteczniejsza. Każdy ma inny kształt ciała - i inny fotel może mu podpasować.
    • 15: CommentAuthoras...
    • CommentTime11 Sep 2024
     
    Dziś skręciłem kolejne diablo king XL, w avans jest promka za 900pln.