atarionline.pl Tematy około-XC12 - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1: CommentAuthorxxl
    • CommentTime2 Nov 2020 zmieniony
     
    jesli w przerwach miedzy blokami wygenerujemy impuls SPACE poprzez rejestr SKCTL to czy:
    - podczas odcztu pliku dostaniemy blad?
    - laczy sie z powyzszym: czy dostaniemy SERIAL OVERRUN w rejestrze SKSTAT przy przejsciu przez taki impuls SPACE podczas wczytywania
    - jesli po prostu uruchomimy silnik magnetofonu, damy play i bedziemy mogli wykryc sygnal SPACE monitorujac bit "Ignore Shift Register" w SKSTAT?
    - czy jesli uruchomimy silnik damy play, przesluchamy jeden sygnal to czy bedziemy miec w SERIN pierwszy ? ostatni odebrany bajt? a moze nie bedzie nic?
    • 2: CommentAuthoras...
    • CommentTime2 Nov 2020
     
    A ja mam przewrotne pytanie:
    Czy Xbios będzie ogarniał toms- 720 ?
    Proszę pamiętać że nawet 26lat temu można było przywalić buforowanie ścieżek i overmind/totaldase wręcz frunął.
    Szykuję się kolejny fajny projekt dla Atari, które nie wymaga u1mb :P
    • 3: CommentAuthorxxl
    • CommentTime2 Nov 2020
     
    ogarnia tomsa720 od poczatku swojego istnienia. a teraz wracajmy do watku :-)
    • 4:
       
      CommentAuthorPeri Noid
    • CommentTime2 Nov 2020
     
    A czemu nie możesz po prostu sprawdzić?
    • 5: CommentAuthorxxl
    • CommentTime2 Nov 2020
     
    nie mam dostepu do magnetofonu, wyniki z emulatora w tm przpadku nie sa dla mnie wiazace poza tym mysle, ze na forum sa osob ktore bez sprawdzania znaja odpowiedzi.