atarionline.pl Kto to? - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1: CommentAuthordss
    • CommentTime6 Nov 2020
     
    Jadę sobie spokojnie dzisiaj autem a tu nagle coś takiego mi się pojawia: czarna mazda z indywidualną tablicą rejestracyjną "S8 ATARI". Przyznać się - kto to tak się afiszuje swoim uwielbieniem Atari?
    • 2:
       
      CommentAuthormav
    • CommentTime6 Nov 2020
     
    Wrzucił jako publiczne, więc z SRODO nie powinno być problemu :)
    Podpowiedź masz na ramce rejestracji ;)

    Mam nadzieję, że nie sieję dezinformacji, heheh
    • 3: CommentAuthordss
    • CommentTime7 Nov 2020
     
    O - czyli tak jak przypuszczałem, nie pomyliłem się. A czy S8 oznacza, że wcześniejsze numery S0-S7 są już zajęte? Czy może raczej przy indywidualnych tablicach można też sobie zażyczyć tej 8-mki po literce S?
    • 4:
       
      CommentAuthormav
    • CommentTime7 Nov 2020
     
    Autor zdjęcia napisał, że to super 8 bit
    • 5: CommentAuthorGzynio
    • CommentTime7 Nov 2020
     
    dss - cyfrę możesz sobie wybrać dowolną, tylko pierwsza litera jest na sztywno przypisana do województwa.
    • 6:
       
      CommentAuthorMq
    • CommentTime7 Nov 2020
     
    Nie wiem jak jest teraz, ale na początku u nas w Poznaniu dawali po kolei te cyferki, a później faktycznie można było sobie wykupić i rezerwować dowolne.

    Pamiętam taki akcent humorystyczny od nas z Poznania właśnie, że na początku dawali wszystkim P0 i ludzie nie wiedzieli jeszcze, że cyferki się mogą zmienić. No i ktoś wpadł na pomysł wykupienia sobie tablicy indywidualnej z napisem LICJA - wielce się zdziwił jak dostał tablice do odbioru P1LICJA - wszyscy z tego się śmiali długo.

    Inna rzecz, można było też (nie wiem jak teraz) rezerwować sobie i wykupić numery indywidualne bez samochodu jeszcze. Jeden znajomy wykupił sobie przyszłościowo tablice ze swoją ksywą kolejno od P0 do P9 wszystkie od razu. Później jak zmieniał samochód, to mógł sobie kolejne auta rejestrować z kolejną tablicą i nikt już mu nie mógł np. zająć takiego numeru przed nim.