atarionline.pl [Sprzedam] Zestaw Atari 800XL z 1050, 1010,1027 i inne - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1: CommentAuthornowy80
    • CommentTime12 Dec 2020 zmieniony
     
    Witam,
    Mam do sprzedania z moich prywatnych zbiorów Atari 800XL wraz z akcesoriami. Sprzedaje sprzęt, który mi się dubluje. Udało mi się kupić w tym tygodniu Falcona, części zbiorów niestety muszę się pozbyć. Więc sprzedaje rozbudowany zestaw, który dostępny był w UK w latach 80-tych (w zbiorczym dużym szarym kartonie Atari). Cały sprzęt został odrestaurowany, wyczyszczony, jest w pełni funkcjonalny - prezentuje się niemal jak nowy. Wszystkie sprzęty mają kartony, styropiany i inne akcesoria z którymi były oryginalnie sprzedawane.
    Zestaw zawiera:
    • Atari 800XL, niemodyfikowany (bardzo rzadka rewizja płyty głównej – wszystkie chipy fabrycznie w podstawkach). Zasilacz z wtyczką UK (dodaje przejściówkę do naszych gniazdek)
    • Stacja dyskietek 1050 modyfikowana (dodane turbo Happy Drive), zasilacz US w zestawie.
    • Magnetofon 1010 niemodyfikowany, wymieniłem jedynie na nowy pasek silnika. Zasilacz z wtyczką UK (dodaje przejściówkę do naszych gniazdek)
    • Do tego oryginalne gry z zestawu UK, joystick Atari, pudełko zbiorcze, oryginalne instrukcje, dowód zakupu z UK z lat 80tych.
    • Drukarka 1027 z zasilaczem US
    • Dodam gratisowo XC12 (również w oryginalnym pudełku)
    Sprzęt wystawiony dzisiaj w portalu Ebay. Jeśli miałby zostać w Polsce, sprzedam w granicy 2400 zł. Mogę dostarczyć w promieniu powiedzmy 50 km od Warszawy własnym transportem. Zdjęcia sprzedawanego sprzętu na poniższej aukcji. Na życzenie mogę przesłać więcej.
    ->link<-
    Pozdrawiam
    • 2:
       
      CommentAuthorgaltron
    • CommentTime12 Dec 2020
     
    Trochę zaszalałeś z ceną. Już myślałem że tylko ja jestem szalony i wystawiłem na OLX podobny zestaw za 2000,-. Jak ktoś jest zainteresowany to zapraszam : ->link<-
    • 3: CommentAuthornowy80
    • CommentTime12 Dec 2020
     
    Bardzo ładny zestaw, rzeczywiście zbliżony do mojego. Wiem że część osób kolekcjonujących sprzęt, szuka jednak kompletnych zestawów z oryginalnymi opakowaniami, instrukcjami a nawet dowodem zakupu :) Dla jednych nie ma to żadnego znaczenia, dla innych bardzo duże. Ważne żeby kupujący mieli wybór. Pozdrawiam
    • 4:
       
      CommentAuthorgaltron
    • CommentTime12 Dec 2020
     
    Zgadzam się, jedni patrzą na to że są pudełka inni na wygląd sprzętu, a jeszcze inni żeby się pobawić jak za dawnych lat. Na tym to polega.
    Pozdrawiam
    • 5:
       
      CommentAuthorMq
    • CommentTime12 Dec 2020
     
    bardzo rzadka rewizja płyty głównej – wszystkie chipy fabrycznie w podstawkach

    Ja bym tu sprostował, bo to nie jest wcale rzadka rewizja, a już na pewno nie bardzo rzadka. Płyty 800XL bez Freddiego prawie wszystkie mają wszystkie układy w podstawkach. No chyba że to jest późna wersja z Freddiem i ma wszystko w podstawkach, to rzeczywiście była by rzadkość, bo ja takiej nie przypominam sobie żebym widział.
    • 6: CommentAuthornowy80
    • CommentTime13 Dec 2020 zmieniony
     
    MG z pewnością masz rację. Pisałem ze swojego doświadczenia. Rozbierałem i naprawiłem w sumie kilkanaście egzemplarzy, po prostu nie spotykałem się zbyt często z płytami gdzie wszystkie elementy byłyby w podstawkach.
    Pozdrawiam
    • 7:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime13 Dec 2020
     
    Ładny zestaw!
    • 8: CommentAuthornowy80
    • CommentTime15 Dec 2020
     
    Dzięki Kaz. Sprzęt wstępnie zarezerwowany, aukcja zawieszona. Jest duża szansa że zestaw zostanie w Polsce.
    • 9:
       
      CommentAuthorgaltron
    • CommentTime15 Dec 2020
     
    Jak coś to jest jeszcze jeden: Jak ktoś jest zainteresowany to zapraszam : ->link<-
    • 10:
       
      CommentAuthorgaltron
    • CommentTime15 Dec 2020
     
    Najlepiej jakby ktoś chciał odebrać osobiście, wtedy można dokładnie przetestować.
    • 11: CommentAuthornowy80
    • CommentTime16 Dec 2020
     
    Sprzęt znów dostępny do sprzedaży. Kupujący ostatecznie nie zdecydował się kupić.
    • 12: CommentAuthornowy80
    • CommentTime20 Jan 2021
     
    Ogłoszenie nieaktualne, zestaw w dniu dzisiejszym wysyłam do szczęśliwego nabywcy z Republiki Czeskiej :)
    • 13:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime20 Jan 2021
     
    Gratulacje, bardzo ładny zestaw.