atarionline.pl Kolekcja muzyczna - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1: CommentAuthordekanex
    • CommentTime28 Dec 2020
     
    Człowiek musi pracować zdalnie, więc umila sobie czas słuchaniem muzy ze starych komputerów. Miesiąc słuchania Amigi minął, drugi miesiąc c64, teraz przyszła pora na małe Atari. Jako że to najmniej znany przeze mnie sprzęt to proszę Was o pomoc w podrzuceniu czegoś do takiego zadania. Na Amidze był HippoPlayer i jakieś top 100 znalezione w sieci. Na c64 SidPlayer i także top 100 znalezione w sieci. Chciałem podobny zestaw na Atari znaleźć, ale coś ciężko mi to idzie. Podrzucicie jakieś propozycje na 65xe i sio2sd?
    • 2: CommentAuthortebe
    • CommentTime28 Dec 2020
     
    • 3: CommentAuthordekanex
    • CommentTime28 Dec 2020
     
    Może już na starość ślepnę, ale nie widzę tam niczego czego szukam :(
    Playera na Atari 65xe nie widzę. Jakiegoś top (50,100,200) też nie. 5281 to ciut za dużo. Całego HVSC na c64 czy całego mods anthology na Amigę też nie chciałem słuchać ... aż tyle czasu na zdalnym to nie będę ;)
    Ktoś coś jeszcze zna?
    • 4: CommentAuthormono
    • CommentTime28 Dec 2020
     
    Tam na liście masz SapEMU 0.2 od Epiego, ale on wymaga 130XE. A top500 faktycznie się nie dorobiliśmy jeszcze :/
    • 5:
       
      CommentAuthormaly_swd
    • CommentTime28 Dec 2020
     
    Bo u nas wszystkie muzyczki są najlepsze :)
    • 6:
       
      CommentAuthorMq
    • CommentTime28 Dec 2020
     
    Nie, nie są.
    • 7: CommentAuthordekanex
    • CommentTime28 Dec 2020
     
    Top 5281 ;)
    Rzeczywiście ślepnę ... dzięki mono umknęło mi w tym gąszczu. Muszę xxl-a pomęczyć o pożyczenie 130xe i zmierzyć się z tematem.
    W opisie SAPEmu jest że 5-10% może nie działać. Trzeba to doświadczalnie sprawdzić czy jest inna metoda?
    Dacie na dobry początek jakieś swoje top (10 lub więcej)?
    • 8: CommentAuthormono
    • CommentTime29 Dec 2020
     
    Zdaje się, że w tych dwóch wątkach ludzie podawali ulubione:
    * ->link<-
    * ->link<-