atarionline.pl 8bit Scene News #1 - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1:
       
      CommentAuthorDracon
    • CommentTime14 Feb 2010 zmieniony
     

    Irwin:

    ps. Dracon, Twoja wiedza o scenie, te podawane demka, jest naprawdę przeogromna.

    Dzienx za uznanie, choć w sumie na pewno było więcej produkcji "wokalnych". :)
    A to demo Magnusa zwało się "Digital Data" i jak na swoje lata, robiło wrażenie. ;o
    (link).
    • 2: CommentAuthorirwin
    • CommentTime14 Feb 2010
     
    @xxl dzięki za wyjaśnienia,
    A czy mógłbyś przygotować wersje z takim emulowaniem jakby to grało przy włączonym ekranie z wyświetlanym obrazkiem typu z g2f'a? Wiadomo że jakość by spadła, ale ponieważ mam pewien projekt na głowie to chciałbym zobaczyć czy muzykę dałoby się zrobić w takim trakerowym stylu.
    • 3: CommentAuthor0xF
    • CommentTime9 Mar 2010
     
    Interesujący news. Dziękuję i czekam na #2.

    Co do c64mp3 to widać ciekawy pomysł i włożoną pracę, co jak dla mnie zasługuje na szacunek, nawet jeśli jakość dźwięku nie powala. Niewykluczone, że jest to przetarcie nowej ścieżki i kolejne wersje c64mp3 będą lepsze.
    • 4: CommentAuthorjury
    • CommentTime6 Apr 2010 zmieniony
     
    >>powtarzam - pytam z czystej ciekawości - może ta część świata atari też mnie zainteresuje.
    >>widziałem parę demek np. na falcona ale (schowajcie noże i basebolle proszę :)) jednak na amidze widziałem rzeczy >>lepsze, lub już je na amidze widzaiłem wcześniej (np starstruck).

    xeen:
    jako "dużo" atarowiec od zawsze :) muszę się z powyższym poniekąd zgodzić, ale uważam że coś co powala i to z wielkich liter :) na Falcona, to Sonolumineszenz, koniec i kropka !!! czapki z głów :)



    i to jest z 1997 roku na "gołego" Falcona :)

    a z dem na CT6x to za coś niesamowitego uważam Derealization, dla mnie klimat w tym demku jest powalający, może efekty nie niszczą ale klimat dla mnie jest tak niesamowity, że uważam to demo za najfajniejsze, ze wszystkich platform :)