atarionline.pl Kupię kable do STe. - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime24 Feb 2021
     
    kupię na wczoraj za gotówkę lub przelewem kabel vga rgb i hi-res do STe.
    • 2:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime25 Feb 2021
     
    nikt nie ma na sprzedaż ?
  1.  
    Wymienię na działającą wersję twojej gry ;).no chyba że jesteś ponad to mordo.
    • 4:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime27 Feb 2021
     
    a działająca nieskończona się liczy ? ;)
    • 5:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime27 Feb 2021 zmieniony
     
    To może od początku.... jakiś czas temu nabyłem STe i chciałbym je wykorzystać jak najlepiej,z grafiką zostaje przy maluchu bo nie wykorzystałem nawet połowy możliwości swoich ani tego komputera(G2F i tym podobne),ponieważ mam szerokie zainteresowania i muzyka również nie jest mi obca,zakupiłem syntezator gdyż zawsze chciałem pograć ale nie miałem okazji,swego czasu grałem troszkę na gitarce...postanowiłem w związku z tym wykorzystać ten komputer i zrobić coś co chciałem zrobić od dawna-czyli pobawić się nieco muzyką,skomponować jakieś kawałki,ale brak normalnych kabli RGB mi tego nie ułatwia,przelotkę Hi-Res również mam pożyczoną a właściciel już krzywo na mnie patrzy,i zaczynam się obawiać ...

    ...w dodatku wspominał coś o szatanie... a z siłami nieczystymi to wolę nie zadzierać ;).
    Więc liczę na waszą pomoc,wiem że pewno są na Allegro-tyle że ja nie korzystam z Allegro,zawsze idę pod górkę i konto bankowe mam jedynie firmowe,więc pytam tutaj.