atarionline.pl #kupię Atari 800 XL - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

  1.  
    Hejka,

    Mam ogromną ochotę na Atari 800 XL (kiedyś wydawało mi się, że to takie biedniejsze Atari, a dziś zmieniły mi się gusta i strasznie podoba mi się jego wygląd retro). Ale szukam kompletnego zestawu z pudełkiem i nie przerabianego (oczywiście wymiana kondensatorów czy coś podobnego, to nie przeróbka dla mnie, a raczej konieczność wynikająca z wieku, ale już nie chciałbym montowania pokey stereo, czy dodawania większej pamięci na przykład).

    Może ktoś z grupy rozważa sprzedaż takiej osiemsetki i chciałby, by trafiła w dobre ręce? Jako bonus, poza banknotami NBP, mogę dodać, że pewnie prędzej czy później owo Atari wystąpiłoby na moim mini retro kanale na youtube. :P ->link<- Oczywiście mówię o modelu jeszcze w rozsądnej cenie, a nie w cenie nowego Mercedesa. :P
    • 2: CommentAuthorRiverRaid
    • CommentTime18 Apr 2021
     
    A jaka to jest rozsadna cena dla Kolegi?
  2.  
    Napisz do mnie najlepiej na prv, jeśli masz taki na sprzedaż. Co do ceny rozsądna cena jest taka, za jaką sprzedający sprzeda i kupujący kupi. :P Poważniej co mógłbyś zaoferować? Nie odezwałeś się niestety. :(
  3.  
    Mam kilka sztuk 800xl.
    Moge sprzedać. Czekam na ofertę.
  4.  
    Ale masz w wersji z kartonem, czy bez? Może podać maila?
    • 6:
       
      CommentAuthorjhusak
    • CommentTime5 Jul 2021
     
    Ach, kiedyś na ebaju była 800xl nówka, nie śmigana, nie wyjmowana, wszystkie instrukcje, folia, styropiany, kolor jak nowy, pudełko bez skazy... jak ze sklepu... Wtedy cena była jakieś 3000 za to.

    Odpakował by sobie człowiek...
  5.  
    No aż w takiej wersji to nie szukam... chyba że wygram w lotto, ale to mało prawdopodobne, bo... nie grywam (już nie mówiąc o prawdopodobieństwie...).
    • 8:
       
      CommentAuthorgaltron
    • CommentTime8 Jul 2021
     
    Tu jest cały komplet - ->link<-
  6.  
    Szukam samego kompa, ewentualnie z magnetofonem i do tego z pudłami. Tu jest większy zestaw i bez pudeł.