atarionline.pl Swordquest Atari2600 AVGN - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1: CommentAuthorirwin
    • CommentTime18 Feb 2010
     
    Jako że ulubioną konsolą prowadzącego tj James'a Rolfe jest NES nic dziwnego że większość testowanych gier jest na tę właśnie konsolę. Jednakże czasami zdarza Mu się zrobić odcinek o grze na Atari 2600. I taki jest najnowszy o grze/grach serii SwordQuest na 2600.

    ->link<-

    Polecam, gdyż recenzja nie skupia się jedynie na samych grach ale i całej otoczce z nimi związanej, olbrzymich nagrodach, a także samej firmie Atari. Kto zresztą jeszcze nie ogląda cyklicznych odcinków AVGN to bardzo polecam. Są znakomite.
    • 2:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime18 Feb 2010 zmieniony
     
    No niezla promocja gry. Wydac 150 tysiecy dolarow na nagrody konkursowe, i to jakie! Ciekawe, czy ten tytyl przyniosl Atari zyski?

    PS. Moze Nosty tez powinien zorganizowac konkurs dla tych, co kupili Hobgoblina i dac jako jakis miecz z 80-karatowym diamentem jako nagrode? ;)
    • 3: CommentAuthorzoltan
    • CommentTime18 Feb 2010
     
    Ciekawe czy prawdziwe są pogłoski o tym, że ktoś widział główną nagrodę (miecz) wiszący u Jacka Tramiela w pokoju :)
    • 4:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime18 Feb 2010
     
    Jeszcze kamien filozoficzny (wartosci 25 tysiecy dolarow), bo ostatni konkurs polfinalu tez nie zostal zrealizowany:

    ->link<-
    • 5: CommentAuthorirwin
    • CommentTime18 Feb 2010 zmieniony
     
    Dzięki Kaz za link, poszperałem trochę i znalazłem wywiad ze zwyciężcą SwordQuest:Fireworld.
    ->link<-

    Co ciekawe Michael Rideout do dziś udziela się na forum AtariAge jako Seagtgruff, np tutaj w wątkach poświęconych właśnie SwordQuest i konkursach z tym związanych.

    ->link<-

    ->link<-
    • 6:
       
      CommentAuthorstring
    • CommentTime18 Feb 2010
     
    mój mały coverek utworu tytułowego z AVGN. a filmiki James'a sam chętnie oglądam.
    • 7:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime18 Feb 2010
     
    Ramosowi podeslales do ASMA-y?
    • 8:
       
      CommentAuthorstring
    • CommentTime18 Feb 2010
     
    yo.
    • 9:
       
      CommentAuthorstring
    • CommentTime17 Jun 2013
     
    Trochę więcej od James'a o Atari 2600:

    ->link<-
    • 10:
       
      CommentAuthorstring
    • CommentTime26 Jun 2013 zmieniony
     
    Kolejny filmik:

    ->link<-
    • 11:
       
      CommentAuthorstring
    • CommentTime26 Jul 2013 zmieniony
     
    Trzecia część serii:

    ->link<-
  1.  
    KABOOM

    OMG popatrzcie na glowe Jamesa gdy Mike gra :) LOL
    • 13:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime12 Aug 2013
     
    String - dzieki za filmiki. Ten pierwszy rozsmieszyl mnie do lez. Ta wizja firmy Atari z facetem z biczem, drugim lazacym po scianach i inzynierami palacymi trawke - swietne! :)
    • 14:
       
      CommentAuthorstring
    • CommentTime17 Aug 2013
     
    Dałem tu bo poniekąd to wątek o 2600 :)

    Bardzo lubię skecze Conana O'Briana, ma on w swoim programie cykl Clueless Gamer gdzie próbuje swoich sił we współczesnych grach video, tym bardziej śmieszne jest to, że w ogóle nie ma o tym pojęcia :). Co ciekawe właśnie cofnął się w czasie jakieś 30 lat żeby spróbować zagrać na Atari 2600/VCS.

    ->link<-