atarionline.pl Zrzutka na mikrofon dla prowadzącego - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1:
       
      CommentAuthorjoy
    • CommentTime1 Jul 2021
     
    Co środę można zauważyć pewne braki sprzętowe u redaktora prowadzącego spotkania. Proponuję zakup i zrzutę na: ->link<-
    Z hasłem WAKACJE21 30zł taniej.
    • 2: CommentAuthorastrofor
    • CommentTime1 Jul 2021
     
    Bardzo zacna inicjatywa. A podasz numer konta ?
    • 3:
       
      CommentAuthorjoy
    • CommentTime2 Jul 2021
     
    Jak będą chętni i Kaz nas nie wyrzuci :)
    • 4:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime2 Jul 2021
     
    Przecież Misza ma bardzo dobry mikrofon, OCB? :D
    • 5:
       
      CommentAuthorjoy
    • CommentTime3 Jul 2021
     
    To może Ci pożyczy? :P
    • 6:
       
      CommentAuthorxorcerer
    • CommentTime22 Aug 2021 zmieniony
     
    Bump. Może to dobry pomysł na prezent dla szanownego jubilata?

    ->link<-

    ->link<-

    Można to przez tanią i prostą przejściówkę (rozdzielającą popularną teraz w takich urządzeniach wersję mini-jack'a (słuchawki+mikrofon w jednym) na 2 mini-jacki, jeden słuchawkowy stereo a drugi mikrofonowy mono) podłączyć nie tylko do laptopa ale też i do telefonu czy tabletu, gdy podczas streaming'u zachodzi potrzeba przemieszczania się, a niewygodnie jest ciągle trzymać ten telefon przy otworze gębowym ręką.

    Mikrofon w kablu słuchawkowym sprzedawany w zestawach ze smartfonami pominę minutą ciszy.

    Takie mikrofony (tylko ździebko droższe i zazwyczaj przyczepione pod peruką, schodzące w dół na maskę twarzową) to aktorzy noszą śpiewając i ruszając się na deskach sceny teatralnej. Raczej niczego im nie brakuje.

    Mikrofon tego typu zanabyłem lat temu już -naście za pół obecnej ceny i w jeszcze polskiej firmie, której już nie ma. Ten wygląda wypisz wymaluj dokładnie tak samo, spodziewałbym się że jest raczej dość wierną kopią. Mój stary działa prawdopodobnie nieźle do dzisiaj, ale nie będę go pakować w ramach prezentu, bo jego stan pozostawia już dziś fizycznie wiele do życzenia, a wtyczka monofoniczna może sprawiać problemy.

    PS. jest wersja od razu do "współcześniejszego" mini-jacka "TRRS" ->link<-