atarionline.pl Kwas #23 - dojazd (do skasowania) - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1:
       
      CommentAuthorMaW
    • CommentTime2 Jul 2021 zmieniony
     
    Cześć, jako że wybieram się na Kwasa komunikacją miejską (z Katowic), czy możecie podpowiedzieć, jak się najszybciej dostać z centrum/dworca do UBU Lab, na ul. Łojasiewicza 4?

    Z góry dzięki.

    PS. Gdyby się ktoś wybierał własnym transportem z okolic Katowic, z chęcią dorzucę się do benzyny/kosztów autostrady.
    • 2:
       
      CommentAuthorpebe
    • CommentTime2 Jul 2021 zmieniony
     
    Sam jestem w szoku, gdzie to jest(?) :D :D
    Ja mam cały Kraków do przejechania, bo z Huty będę jechał MPKiem i z tego, co wypatrzyłem, to z okolic Dworca Głównego PKP, przystanek "Teatr Słowackiego", kierunek "Czerwone Maki P+R", tramwajem 52 na miejsce się dojedzie - 12 przystanków, wysiadka na przystanku "Norymberska".
    Godziny odjazdów tramwaju z przystanku "Teatr Słowackiego" w sobotę:

    12: 06 16 26 36 46 56
    13: 06 16 26 36 46 56
    14: 06 16 26 36 46 56

    Pewnie którymś z nich będę "se popylał".
    • 3:
       
      CommentAuthorMaW
    • CommentTime2 Jul 2021 zmieniony
     
    No właśnie, Jagiellonka zawsze mi się kojarzyła z centrum Krakowa, a tu taki zonk!

    PS. Google podpowiada, że tramwaj jedzie tam z pół godziny??
    • 4:
       
      CommentAuthorpebe
    • CommentTime2 Jul 2021
     
    To jest nie wykluczone. I tak bliżej prawdy niż "Jakdojadę", które mi podpowiada, że całą trasę (z Nowej Huty) przejadę w 51 minut hahaha, wątpię w to szczerze.
    • 5:
       
      CommentAuthorpebe
    • CommentTime2 Jul 2021 zmieniony
     
    PS. informacje dotyczące dojazdu, wziąłem za pośrednictwem aplikacji oraz info na stronie MPK Kraków. Nie ręczę za brak pokrycia z rzeczywistością.
    A mówię o tym, bo podobno Lubicz (czyli okolice Dworca Głównego PKP) jest w remoncie i nie mam pojęcia, czy informacje są aktualne.
    MPK podaje, np. że 4 i 22 jedzie przez ul. Struga (moje okolice) a Jakdojadę już pokazuje, że mam rozpocząć "wycieczkę" od placu Centralnego.

    :)
    • 6:
       
      CommentAuthorMaW
    • CommentTime2 Jul 2021
     

    Pebe:

    12: 06 16 26 36 46 56
    13: 06 16 26 36 46 56
    14: 06 16 26 36 46 56

    Czy tylko ja to widzę, że im bajtów brakuje? To już jest zboczenie... xD
    • 7:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime2 Jul 2021
     
    MaW - jeśli wsiądziesz w ten Neobus, który na MDA jest o 11.45 to godzinkę będziemy podróżować wspólnie.
    • 8:
       
      CommentAuthorpebe
    • CommentTime2 Jul 2021
     
    @MaW: Ja nie chcę nic insynuować, ale to wygląda jak zapis trackerowy na sześciu ścieżkach. Haha... To dopiero zboczenie.
    • 9:
       
      CommentAuthorMaW
    • CommentTime2 Jul 2021 zmieniony
     
    Faktycznie, też widzę xD

    Jeszcze niestety nie wiem, jak z jutrem będzie - wziął mnie taki ból pleców, że ledwo żyję.
    • 10:
       
      CommentAuthorMaW
    • CommentTime3 Jul 2021
     
    No to pora w drogę :)
    • 11:
       
      CommentAuthorpebe
    • CommentTime3 Jul 2021
     
    @MaW: super.

    Jeszcze obiadek i też ruszam w trasę.