atarionline.pl telewizorek tyrystyczny/samochodowy - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1: CommentAuthorMaciek
    • CommentTime18 Feb 2010
     
    Kochani, czy ktoś z Was podłączał Atari do tego typu wynalazku? na co można liczyć? Myślę o małym turystycznym kineskopowym telewizorku lub samochodowym LCD. Chciałbym po pracy z taką sama łatwością włączyć Atarynkę i coś poskrobać z jaką włączam laptopa, mam już dosyć walki o telewizor... Mam malutko miejsca i potrzebuję czegoś małych gabarytów.
    • 2:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime19 Feb 2010
     
    Widzialem na zlotach, ze ludzie maja malutkie ekrany (rzedu 5-10 cali). Sam szukam czegos w tym stylu, ale nieco ciut wiekszego. Plaskie 12 cali byloby idealnie do postawienia na XEGS :)
    • 3:
       
      CommentAuthorjhusak
    • CommentTime20 Feb 2010
     
    Ja używałem na giełdzie na Grzybowskiej tv Elektronika bodajże, ekran 5-6 cali, przerobiony n amonitor. Bardzo ostry obraz. Aktualnie można kupić nawet za 60 zł takie maleństwa z wejściem video. "Będzie Pan zadowolony".
    • 4: CommentAuthorzaxon
    • CommentTime20 Feb 2010
     
    No ,ale ten rosyjski a w zasadzie radziecki tv,Elektronika, mial w sobie calkiem niezla glowice z szerokim pasmem, calkiem dobry dekoder secam do ktorego wstawialem pal i fonie i na monitor tez sie go przerabialo, prawie bez strat na sygnale, teraz juz nie tak latwo.

    Maciek, hmm, atarke podlaczalem od 2 cali recznego tv , po plazme 50 cali, da rade

    Kaz, coz, Forever pokaze.
    • 5: CommentAuthors2325
    • CommentTime21 Feb 2010
     
    W pracy do gry w Ponga używam małego 5,5 calowego czarnobiałego TV CRT za 90zł. Obraz jest dobrej jakości, ale trzeba TV odsuwać od komputera bo wydaje mi się że powoduje jakieś zakłócenia. Takie TV można kupić np. w sklepach "wszystko po 5zł" ;) Telewizor ma A/V i wejście antenowe. To drugie jest jakieś mniej standardowe i Ponga podłączam do A/V i działa mimo że TV nie jest w tryb A/V ustawiony (obrazu Ponga szukamy tak jak kanału).