atarionline.pl Telekomputer - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime4 Sep 2021 zmieniony
     
    Szczątkowe są dane w necie o tej audycji. A wszystkie trzy linki, umieszczone w wiki, wygasły. To sobie tu zbiorę co zostało:

    Audycja telewizyjna TELEKOMPUTER wywodzi się ze starszej audycji TELE - RADIO - KOMPUTER, zorganizowanej we wrześniu 1989 r. przez 3 osoby, można powiedzieć 3 pomysłodawców: Tomasza Jordana (zmarł w marcu 1998 r.), Tomasza Pycia i Jędrzeja Wróblewskiego


    ->link<-

    Telekomputer (pierwotnie Tele-Radio-Komputer) – program telewizyjny poświęcony szeroko pojętej problematyce informatycznej emitowany 4 razy w miesiącu w TVP1 (od września 1990 roku[1]) do czerwca 2000 roku[2]. Muzyka tytułowa to kompozycja „Advancing Robots 3” autorstwa Jeffa Newmana. Utwór pochodzi z płyty „IMPACT 1&2-JEFF NEWMANN” dostępnej w niemieckiej bibliotece muzycznej Sonoton. Program był przygotowany przez zespół (Tomasz Jordan, Tomasz Pyć, Jędrzej Wróblewski). Obecnie pod tą nazwą ukazuje się dział informatyczny w Telegazecie.
    • 2:
       
      CommentAuthorPeri Noid
    • CommentTime4 Sep 2021
     
    Jakieś odcinki można namierzyć na YT.
    • 3: CommentAuthoras...
    • CommentTime4 Sep 2021
     
    Oglądałem w epoce, ale tylko szczątkowe są to odcinki na YouTube.
    • 4: CommentAuthormono
    • CommentTime4 Sep 2021
     
    To ten program gdzie prowadzącym był Piotr Tymochowicz?
    • 5: CommentAuthorstreak
    • CommentTime18 Jun 2022
     
    Ja kolekcjonuje starsze odcinki (rowniez Joysticki). Wiekszosc jest z YT, ale wbrew temu co "sie mówi" w internetach i one znikają z YT. W skali 10-13 lat poznikało przynajmniej 3 albo 4 ocinki-*. Na szczescie mam gdzies to na backupach.

    *-albo copyright content catcher by YT wymutował pare procent z odcinka, co sprawilo ze taki filmik stal się niekompletny.
    • 6: CommentAuthoras...
    • CommentTime18 Jun 2022
     
    A wrzuć to na pigwę, tam nie zniknie :)
    • 7: CommentAuthorstreak
    • CommentTime18 Jun 2022
     
    Jak znajdzie sie tam z 500Mb-1GB miejsca (na pigwie), to nie ma problemu. Wrzuce
    • 8: CommentAuthoras...
    • CommentTime18 Jun 2022
     
    Znajdzie się znajdzie :) Wrzucaj
    • 9: CommentAuthorstreak
    • CommentTime18 Jun 2022
     
    Prosba jeszcze o jakies namiary na login/pass (na prv). Bo co wrzucam na /upload/streak to wszystko trafia chyba do /dev/null :P i tylko marnuje transfer :)
    • 10: CommentAuthoras...
    • CommentTime18 Jun 2022
     
    Voy, już wie że coś tam się dzieje....
    Spokojnie :)
    • 11: CommentAuthorstreak
    • CommentTime3 Nov 2022
     
    Panowie, cos tam sie ruszyło w tej sprawie ? Mozna juz legitnie wrzucac jako "anonimus" ? jakis czas temu sprawdzalem i nadal buba byla
    • 12: CommentAuthorazbest
    • CommentTime3 Nov 2022
     
    Hej,
    Wrzucać zawsze można :)

    Najlepiej jeśli jest to opisane - np. w jakimś pliku tekstowym, żeby dało się to zidentyfikować i zidentyfikować uploadującego (np. żeby coś później do-wyjaśnić)
    Jeśli jest to coś dużego objętościowo, to tym bardziej radzę się skontaktować z nami - zostanie utworzone odrębne konto, gdyż uploadowanie przez konto anonimowe ma swoje ograniczenia - przed warezowcami - przede wszystkim nie ma możliwości dopchnięcia pliku, jak transmisja zostanie przerwana. Szczegóły są w welcome.msg ale pewnie nikt tego nie czyta :P

    Tak jak AS napisał - na takie rzeczy zawsze się znajdzie miejsce na pigwie, wręcz czekamy na nie - w pełni rozumiem podejście, też uważam że z popularnych platform socialmediowych rzeczy znikają, są blokowane, usuwane itp (nie raz o tym pisałem) i cieszy mnie Twoja świadomość na ten temat, Streak.

    Daj mi znać na azbest maupa pigwa kropka net - dogadamy się :)
    • 13: CommentAuthorstreak
    • CommentTime3 Nov 2022
     
    oka, korespondencja in progress :)