atarionline.pl Robbo: Next Generation - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1: CommentAuthoroolie
    • CommentTime26 Nov 2010 zmieniony
     
    Oj, rav... błagam - nie dałoby się zwiększyć okna wyboru wersji Robbo powyżej 5 tytułów, albo chociaż dodać działanie powtarzania klawiszy góra/dół przy wyborze? Już mnie paluchy bolą od przewijania wersji w menu (testowanie zmian w gfx)!:D
    • 2:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime26 Nov 2010 zmieniony
     

    oolie:

    Edit: oops, sorki, to miało pójść jako PM. Kaz, mógłbyś ten post usunąć, tak dla porządku:)?


    Zrobione.

    PS. A za projekt edytora do nowego Robbo trzymam kciuki. Nowe mozliwosci, nowe fajne plansze...
    • 3: CommentAuthordiabel
    • CommentTime18 May 2015
     
    Jest szansa na nowy build dla PSP? To jedyna gra w jaką gram, a ostatnia wersja... no cóż, jest troszkę niedopracowana.
    • 4: CommentAuthorrav
    • CommentTime19 May 2015
     
    @diabel:

    Hej, w załączniku znajdziesz najświeższą wersję RobboNG na PSP, którą udało mi się znaleźć. Wydaje mi się, że jest ona nowsza o tej którą załączałem kiedyś w tym wątku. Nie mam teraz nawet jak sprawdzić tego builda, więc nie gwarantuję że zadziała :)

    Pozdrawiam,
    .rav
    • 5: CommentAuthordiabel
    • CommentTime3 Jun 2015
     
    Dziękuję! Przetestuję z przyjemnością!
    • 6: CommentAuthordiabel
    • CommentTime3 Jun 2015
     
    Gra się uruchamia, ale na ekranie tytułowym działają tylko dwie opcje: Game i Exit. Po wybraniu gry nie da się już wrócić do ekranu tytułowego i wybrać innej gry. Start i Select zmieniają levele, ale jakoś dziwnie, bo Start, który jest po prawej stronie zmienia na level niżej, a Select na level wyżej. Kwadrat restartuje level bez pytania i często dzieje się to przypadkiem.
    • 7:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime3 Jun 2015
     
    mnie najbardziej w Robbo denerwuje skokowy sposób poruszania się ,mimo iż wiem że,to tak jakby wizytówka serii jednakże nie mogę się przyzwyczaić (w Boulder/ach mi nie przeszkadza).Robbo na silniku z TACTIC/a z czytelniejsza grafiką ale czy nie ulotnił by się klimat?
    • 8: CommentAuthorrav
    • CommentTime9 Jun 2015
     
    @diabel:

    Problemy, które opisałeś są mi znane. Niestety, na ten moment brakuje mi czasu aby rozwijać dalej ten projekt. Może w przyszłości coś się zmieni i wrócę do pracy nad RobboNG. Jeśli tak to na pewno dam znać na tym forum! :)
    • 9: CommentAuthordiabel
    • CommentTime12 Jun 2015
     
    :-(