atarionline.pl Kto ma konsolę Atari 2600? - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime2 Nov 2021
     
    Poszukiwany tester gry. Warunek: posiadanie prawdziwej konsoli Atari 2600, na której będzie testowana. Do tego: śluby milczenia pod groźbą ścięcia głowy :) Autor sam zdecyduje, kogo weźmie do współpracy.
    • 2: CommentAuthortbxx
    • CommentTime2 Nov 2021
     
    Jak Atari 7800 się łapie, to mogę się zgłosić ;)
    • 3:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime2 Nov 2021 zmieniony
     
    Przyda się i sprawdzenie na 7800, chociaż problemu być nie powinno. Autor czyta i się odezwie zarówno do tych, co piszą publicznie, jak i na priv (bo tego nie widzi, to przekażę mu).
    • 4: CommentAuthorCaesar
    • CommentTime3 Nov 2021
     
    Mam Atari 2600 Junior. Nawet z cartem Zaxona...

    A i tajemnicy potrafię dochować ;)
    • 5:
       
      CommentAuthorjhusak
    • CommentTime3 Nov 2021
     
    Dawaj Kaz.
    • 6:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime3 Nov 2021
     
    Ja nie mogę dać, autor da :)
    • 7:
       
      CommentAuthorjhusak
    • CommentTime3 Nov 2021
     
    A ja powiedziałem co komu dawaj? Dawaj cynk do autora, że chętni są :)
    • 8:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime3 Nov 2021
     
    Nie mogę dać cynku, bo nie mam :P
    Autor czyta - odezwie się do Was. Pewnie jak skończy development.
  1.  
    Ja mam zarówno Atari 2600 jr, jak i 7800 oraz Harmony Cart i mogę się podjąć testowania na tym sprzęcie. Testy na telewizorze CRT, ale jak trzeba to na LCD też zrobię.

    Co do wycieku to przez kilka lat pomagałem Greyowi przy obsłudze 8-bitów (2600 + XL/XE) na SillyVenture i nic nie wyciekłem.
    • 10:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime3 Nov 2021
     
    Super! Naprawdę duży odzew i bardzo to cieszy. Wiem, że autora również.
    • 11: CommentAuthorLt_Bri
    • CommentTime3 Nov 2021
     
    Junior(chyba sprawny) jest, gorzej może być z dochowaniem tajemnicy, z drugiej strony nikogo nie znam, więc...
    • 12: CommentAuthorzoltar74
    • CommentTime3 Nov 2021
     
    Zgłaszam się do testów. Posiadam A2600 oraz A7800.
    • 13:
       
      CommentAuthorMaW
    • CommentTime16 Nov 2021 zmieniony
     
    .
    • 14:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime17 Nov 2021
     
    Panowie, tyle osób się zgłosiło, a jak autor wysłał wszystkim pakiet informacji i plik - to jak dzisiaj powiedział na zoomie - ZERO oddzewu... Co jest grane? A raczej - czemu nie jest grane :)
    • 15: CommentAuthorCaesar
    • CommentTime17 Nov 2021
     
    Ja bardzo przepraszam, ale... Nie dostałem na forum żadnej informacji o tym, że jest do mnie wiadomość. Gdyby nie to, że odświeżyłeś wątek nie wiedziałbym nawet, że wysłano do mnie wiadomość 5 listopada :/ Biję się w pierś i zabieram wieczorem do roboty!
    • 16:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime17 Nov 2021
     
    To może to jest przyczyna milczenia!

    Panowie: jhusak, zoltar74, Lt_Bri, Yolk - proszę przeczytać ten wątek uważnie - są tu dla Was PM (private messages).
    • 17: CommentAuthormrk
    • CommentTime17 Nov 2021
     
    @Kaz BTW nie da się włączyć jakoś powiadomień mailowych? Rozumiem że trzeba by zacząć opłacać jakiś serwis do wysyłania maili (Mailgun czy czego tam się dzisiaj używa)?
    • 18:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime17 Nov 2021
     
    To nie jest kwestia płacenia za jakiś serwis mailowy. Po prostu w tym silniku forum (z 2008 roku) tak działa moduł PM, a nie inaczej. Trzeba migrować na inny silnik, ale nie ma komu tego zrobić.
    • 19:
       
      CommentAuthorjhusak
    • CommentTime17 Nov 2021 zmieniony
     
    Ja przeczytałem, ale dopiero po zwróceniu mi na to uwagi; szukam wolnego czasu i sprzętu, bo Autor poprosił o przetestowanie na możliwie dużej jego ilości.
    • 20: CommentAuthorCaesar
    • CommentTime18 Nov 2021
     
    Ok, pierwsze koty za płoty. Wyciągnąłem Atari 2600 Junior, zgrałem na cart, uruchomiłem, chwilę zagrałem. Teraz przyjdzie pora na dłuższe testy i wnioski :)
    • 21: CommentAuthorCaesar
    • CommentTime19 Nov 2021
     
    Uruchomiło się, a owszem! Powitała mnie feeria barw i prędkość gry nieadekwatna już do mojego wieku ;) Ale będzie grane!
    • 22: CommentAuthorAmigos
    • CommentTime28 Nov 2021
     
    Mogę byc testerem mam Atari 2600 junior
    • 23:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime28 Nov 2021
     
    Dzięki Amigos - nie wiem, czy projekt jeszcze w fazie projektowej, czy już zakończono prace. Jeśli to pierwsze, autor się odezwie.