atarionline.pl [S] Sprzedam Atari STFM 4 MB - wawa - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1: CommentAuthordruzil28
    • CommentTime22 Dec 2021 zmieniony
     
    Czesc,
    Ponieważ udało mi się zdobyć wersje ste, mam do sprzedania swoja stara atarynke stfm. Atari jest rozbudowane i ma 4MB ramu. Obudowa cala nie popękana, wizualnie poprawna, ale można wybielić jak ktoś się uprze. Tos Rainbow. Sprawdzana z ultrasatanem. Floppy czyta dyskietki. Odbiór najchętniej osobisty wawa. Jeśli ktoś sie uprze to na jego odpowiedzialność mogę wysłać, ale naprawdę bardzo niechętnie.
    Interesuje mnie 1k pln. Patrząc na ceny olx/allegro wydaje się ze cena jest atrakcyjna.

    druzil28@gmail.com
    • 2: CommentAuthordruzil28
    • CommentTime30 Jan 2022
     
    Nowa cena + opcja wysyłki olx
    850pln
    • 3: CommentAuthorpaudys
    • CommentTime8 Feb 2022
     
    Aktualne? Co jest w zestawie? Jaki TOS?
    • 4:
       
      CommentAuthorpirx
    • CommentTime8 Feb 2022
     
    jeszcze spytaj, ile RAMu, czy obudowa nie popękana, czy działa z ultrasatanem, czy czyta dyskiety i czy można odebrać osobiście w Katowicach.
    • 5: CommentAuthorpaudys
    • CommentTime8 Feb 2022
     
    chodziło mi o język TOS bo klawiatura pewnie niemiecka, nie znam się na tym, nie mam jeszcze ST tylko XE, bardzo pomogłeś :(
    • 6:
       
      CommentAuthorpirx
    • CommentTime8 Feb 2022
     
    no worries, srakazm to moja domena ;)))
    • 7: CommentAuthordruzil28
    • CommentTime13 Feb 2022 zmieniony
     
    tak aktualne, napisalem tos rainbow wiec 1.04 (de). mozna sobie zamienic na en ale wtedy klawisze sa zamienione wiec nie wiem czy jest sens. Generalnie z pytaniami to na maila
    • 8: CommentAuthordruzil28
    • CommentTime18 Feb 2022
     
    Sprzedane