atarionline.pl 2 joysticki od Atari 7800 lub 5200 - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1: CommentAuthors2325
    • CommentTime27 Feb 2010
     
    W cenie złomu nabyłem dziś 2 kontrolery od tej konsoli (nie jestem pewien od której). Jeśli ktoś ma tę konsolę i brakuje mu tylko kontrolera to chętnie jeden wymienię na coś lub po prostu oddam.
    • 2: CommentAuthors2325
    • CommentTime27 Feb 2010
     
    zrobiłem foto, może ktoś rozpozna od której konsoli:
    • 3:
       
      CommentAuthorKrótki
    • CommentTime27 Feb 2010 zmieniony
     
    A jaką ma wtyczkę?
    • 4: CommentAuthors2325
    • CommentTime27 Feb 2010
     
    Taką jaka pasuje do Atari XE, ST, C64, Amigi. Te konsole Atari potrzebują innej? Właśnie otworzyłem jeden z tych joysticków i niestety jest trochę uszkodzony, ułamana jest jedna blaszka dociskająca kierunek lewo lub prawo oraz odprysnął kawałek plastiku z "bazy" w którym siedzi stick. Ten ułamany kawałek blaszki znalazłem w środku obudowy więc może wystarczy przylutować ale odprysk plastiku powoduje że joystick się słabo sam centruje.
    • 5: CommentAuthors2325
    • CommentTime27 Feb 2010
     
    aha, przy okazji - kto dorzucił do tutejszej bazy gier moje przeróbki graficzne gier z Atari? Chaos, Zjadacz, jakiś klon Boulder Dash i coś tam jeszcze, przecież to nieoficjalne i nie jestem pewien czy tu powinny się znaleźć
    • 6:
       
      CommentAuthorKrótki
    • CommentTime27 Feb 2010
     
    5200 potrzebuje innej.
    • 7:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime27 Feb 2010
     

    s2325:

    aha, przy okazji - kto dorzucił do tutejszej bazy gier moje przeróbki graficzne gier z Atari?


    Ja. Zreszta za Twoja zgoda i wiedza:

    ->link<-
    • 8: CommentAuthors2325
    • CommentTime27 Feb 2010
     
    ? ano, może i tak, ja już nie pamiętam i tak wszystko sobie poszło po awarii poprzedniego PC