atarionline.pl [S] joystick Apache 1 na mikrostykach - licytacja - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1:
       
      CommentAuthorccwrc
    • CommentTime6 Feb 2022 zmieniony
     
    Na sprzedaż, licytacja od 1zł na sąsiednim forum:
    ->link<-

    Historia: kupiłem 2 nowe sztuki, ale z różnych partii produkcyjnych. Jedna sztunia (ta, którą sprzedaję) ciężej działa w prawo i na dół. Z tego co ustaliłem jest to wina już nieco zużytej formy (chodzi o formę wtryskową i sam etap produkcji) drążka wewnętrznego i rozwiązania są dwa:
    - modelować na ciepło, co wg. mnie jest nie do przeprowadzenia tak żeby było idealnie,
    - zastąpić drążek wewnętrzny tym od modelu QuickShot Python 1M (są identyczne), albo wydrukować go na drukarce co zrobił np.:
    ->link<-

    Nie skręcam joya (chyba, że na życzenie przed wysyłką) ze względu na zużywający się plastik pod śrubami, zostawiam to przyszłemu właścicielowi. Foto złożonego to mój (już używany) egzemplarz. W komplecie sfatygowane pudełko, które przez 30 lat kryło nieodpakowaną zawartość.

    Każda śruba będzie oznaczona do którego otworu ma pasować (układałem je podczas rozkręcania tak żeby każda miała swoje pierwotne miejsce).

    Wysyłka: paczkomat 14zł lub odbiór osobisty w stolicy.

    Koniec licytacji: niedziela 13.02.2022 godz. 20:00.


    A co to właściwie za sprzęt? Joystick TecnoPlus Scorpion Junior, czyli po prostu rebrandowany QuickShot Apache 1, ale... Na mikrostykach :). Tak, do niedawna nie miałem pojęcia, że coś takiego istnieje.
    Joy leży u mnie rozkręcony od miesięcy, dziś po prostu stwierdziłem, że realnie patrząc na ilość wolnego czasu zrobię go za kilka (naście?) lat. Niech ktoś inny się nim zaopiekuje.

    Joy pasuje do Atari, Commodore i innych takich tam. Komputerów.