atarionline.pl Retro-telekomunikacyjne graty - ktoś chętny? - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1: CommentAuthorazbest
    • CommentTime18 Feb 2022
     
    Post oryginalnie znajdował się na ->link<- ale może ktoś tam nie zagląda - przepraszam za "duplikat".
    ---------------------------------------------------------------
    Wczoraj w kompletnie dziwny i przypadkowy sposób poznałem jednego z kierowników z Telekomunikacji Polskiej - od 50 lat pracuje tam (no oczywiście zmieniając po drodze firmy, które wchłaniały się nawzajem)
    Od słów do słów i oprócz oprowadzenia po różnego rodzaju pomieszczeniach z wyposażeniem stałem się posiadaczem kilku już chyba zabytkowych przedmiotów. Ale to nie koniec - dostałem obietnicę, że będzie tego więcej.

    Człowiek jest bardzo otwarty, dużo opowiada... Zastanawiam się czy tego nie wykorzystać. Chcielibyście się czegoś dowiedzieć? Facet jest jest w branży od ponad 50 lat - sporo widział, sporo wie. Opowiadał mi na przykład o PRL-owskiej stacji wzmacniaczy sygnału między władzami w Warszawie a Rosją...

    No ale wracając do gratów - jak być może wiecie z ->link<- ja się gratów raczej chcę pozbywać a nie gromadzić nowe. Może ktoś powiedzieć, że w takim razie mam tych telekomunikacyjnych gratów w ogóle nie brać i już. No ale jeśli mają one trafić na śmietnik, to jest mi normalnie szkoda...

    Pytanie więc do Was - czy ktoś chce coś przygarnąć? Macie pomysł jak to wykorzystać, tzn w sensie kto się tym może zainteresować? Dajcie proszę znać.

    Fotki zamieszczam tu ->link<-
    Jeśli pojawi się coś nowego, to będę aktualizował
    • 2:
       
      CommentAuthorpirx
    • CommentTime18 Feb 2022
     
    o mamciu jakie piękne!!! bakeritto stajru!
    • 3: CommentAuthor8-Bitz
    • CommentTime5 Apr 2022
     
    Jak masz klub krótkofalarskich w mieście, to śmiało wezmą wg mnie.