atarionline.pl (YT) Kuchenne rewolucje na moim kanale - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

  1.  
    Hejka,

    Pochwalę się pewnym szalonym pomysłem. Otóż dużo osób narzekało, że mój kanał jest dwujęzyczny. Dodatkowo dużo osób też wskazywało, że algorytm yt słabo radzi sobie z takimi dwujęzycznymi kanałami (w sensie słabo znajduję dla nich grupę docelową i słabo je promuje). Stąd uznałem, że rozdzielę kanał na dwa i obecnie jestem w trakcie kuchennych rewolucji... przepraszam 8-bitowych rewolucji. :D

    Dodatkowo uznałem, że skoro i tak muszę pokasować filmu i uploadować je od nowa, to poprawię trochę rzeczy, na które widzowie narzekali. Stąd można powiedzieć, że są to nowe stare filmy.

    Zerknijcie w wolnej chwili na nową polską wersję kanału. Co sądzicie o takim pomyśle?

    Filmów będzie oczywiście wkrótce więcej. I oczywiście najwięcej o 8-bitowym Atari! A jakże!

    Zapraszam do subskrybcji. A jeśli ktoś chce wspomóc kanał niewielkim kosztem, to prośba o komentarz na yt pod wybranymi filmami. Dużo komentarzy to dla yt znak, że filmy są ciekawe i dzięki temu bardziej je promuje.

    ->link<-

    P.S. Tylko na razie cicho sza, bo oficjalnej premiery nowej wersji kanału jeszcze nie było. :P