atarionline.pl Prima Aprilis Compo 2022 - W.A.R. - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1: CommentAuthormono
    • CommentTime31 Mar 2022
     
    Doroczny konkurs prima-aprilisowy właśnie się rozpoczął na sąsiednim portalu ->link<- :) Zapraszam do zabawy chętnych do pokodowania w AtariBASIC-u.
    • 2: CommentAuthormono
    • CommentTime2 Apr 2022
     
    Konkurs zakończony! W tegorocznej edycji zwycięzcami zostali Cyprian i ja :) Obraz dysku w załączniku. Do przyszłego roku!
    • 3:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime2 Apr 2022 zmieniony
     
    Mono - ja mam prośbę na przyszły rok. Żeby taki konkurs nie zaczynał się na dzień przed Dniem Śmiechały, bo od razu wszystkim zapominalskim przypomina o tym, że może się pojawić jakaś żart. I przez to w tym roku nie miało już sensu próbować kogoś wkręcić :D. Najlepiej niech taki konkurs, który przypomina o Dniu Śmiechały, będzie "dzień po" :). To zawsze parę osób da się wkręcić w jakiś żarcik, jak to było w poprzednich latach :)

    PS. A demko fajne - wrzucam do archiwum demosceny.
    • 4: CommentAuthormono
    • CommentTime2 Apr 2022
     
    W sumie to chyba początkowo konkurs zaczynał się nawet kilka dni PRZED, a wynik publikowany był świeżo po północy 1 IV, czyli NA Prima-Aprilis.
    Ale z czasem przerodziło się to w konkurs jednodniowy trwający przez cały 1 IV, a wyniki publikowano po północy 2 IV.
    Może lepiej byłoby wrócić do początkowej formuły, bo i czasu więcej, i może w ciągu kilku dni ktoś jeszcze miałby szanse się dopisać?
    Zobaczymy w przyszłym roku :)