atarionline.pl Gra "Kij Samobij" (2022) - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1: CommentAuthorAdam
    • CommentTime8 May 2022 zmieniony
     
    Demo "Kij Samobij" - odświeżona, ulepszona wersja gry, która ukazała się w 1992 roku. Tytułowy "kij samobij" jest wiecznie w ruchu, a my mamy odpowiednio go naprowadzać, ciekawy pomysł na rozgrywkę i ciekawa realizacja, o wiele lepsza niż te 30 lat temu.



    Autor: Salmax. Plik można pobrać stąd: ->link<-
    • 2:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime9 May 2022
     
    Ta gra w starszej wersji mi się kiedyś bardzo podobała, pomysł był oryginalny i zacny, wykonanie spoko, ale sterowanie kijem rozczarowywało, ciężko się grało.
    • 3: CommentAuthorSalmax
    • CommentTime3 Jul 2022
     
    Nowsza wersja na mojej stronie ->link<-
    • 4:
       
      CommentAuthorMaW
    • CommentTime3 Jul 2022
     
    Masz ryzykancką stronę ;-) (certyfikat), ale sama gra wygląda rewelacyjnie - widziałem ostatnio na FB review z wersji angielskiej,i naprawdę, warto zagrać
    • 5: CommentAuthormono
    • CommentTime5 Jul 2022
     
    Gra wygląda bardzo fajnie. Jedyna rzecz, o którą bym prosił to weryfikacja tekstów ze słownikiem. Wyłapane:
    - podziękowania: "niewidziałem"
    - historia: "PEVEX" być może tak ma być, ale rzeczywisty sklep nazywał się PEWEX,
    - o co chodzi: "niespodobała", "komnatch", "zgłowy", "napodkacie", "zapomniena", "niewiem".
    Poza tym super!
    • 6:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime13 Jul 2022
     
    Jest i okładka do gry, którą przygotował R.Dudek:
    • 7:
       
      CommentAuthorpirx
    • CommentTime13 Jul 2022
     
    @mono MIASTOWY SIE ZNALAZL SIE MU NAPISY NIESPODBALY. JAK TAKIEGO NAPODKACIE TO NIEWIEM, ZGLOWY TO TRZA MNIEC.
    • 8: CommentAuthorSalmax
    • CommentTime13 Jul 2022
     
    @mono dzięki, z języków to mi zdecydowanie lepiej idzie w assemblerze niż w polskim. Oczywiście poprawie :). @pirx spoko jest, dla mnie to duża pomoc :)
    • 9: CommentAuthorSalmax
    • CommentTime13 Jul 2022 zmieniony
     
    @MaW już nie jest taka ryzykancka :)