atarionline.pl Atari dla pana Andrzeja - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime10 May 2022 zmieniony
     
    Sonar uzyskał od pana Andrzeja, krótkofalowca, 40 dyskietek z różnymi programami, w tym bardzo unikalnymi, które wrzucamy do naszych wspólnych archiwów. Choćby tu: ->link<-

    No i w trakcie dyskusji z Sonarem pojawiła się taka oto kwestia, więc wrzucam na forum, bo może akurat ktoś coś:

    Sonar:

    Andrzej (...) marzy o posiadaniu Atari 65XE. Byle jakiego byle by działał i mógłby sobie pograć. Może by się jaką akcję za to zrobiło, że ofiarował nam swoje pliki do archiwum... i by się zmotało dla niego jakieś 65XE z zasilaczem i SIO2SD. Andrzej by był przeszczęśliwy. Stary atarowiec. Sędziwy. Próbuję mu pomóc, coś dopaść... ale jest tutaj bardzo trudno o jakieś Atari na strychu.
    • 2:
       
      CommentAuthorPeri Noid
    • CommentTime10 May 2022
     
    Można coś poskładać. Płyta i zasilacz się znajdzie, jak ktoś inny dorzuci obudowę i klawiaturę.
    • 3:
       
      CommentAuthorccwrc
    • CommentTime10 May 2022
     
    O. To ja bym mógł jakiś cartridge dorzucić "do testów" ;)
  1.  
    Być może mógłbym pomóc i podarować jedno z ze swoich dwóch Atari 65XE, które gdzieś tam sa na strychu u rodziców. Problem tylko taki że:

    - od lat ich nie uruchamiałem. Ponad dekadę.
    - nie wiem jaki jest stan zasilacza
    - chyba obydwa miały walnięte GTIA
    - do rzeczonego strychu dotrę najwcześniej za miesiac