atarionline.pl Szukam pliku action bugs3 - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1:
       
      CommentAuthortdc
    • CommentTime7 Mar 2010
     
    Od jakiegoś czasu pilnie poszukuję wszelkich informacji o błędach Action! do artykułu oraz do sprawdzenia czy w moich programach nie występuje kod, który może generować coś nieprawidłowego;)

    Jest w necie dostępny ciekawy "ACTION! BUG SHEET (...)", jednak plik "bugs3.act" dostępny na popularnych serwerach (np. pigwie itp.) jest uszkodzony, zajmuje jedynie 1422 bajty. Bardzo proszę o przeszukanie netu oraz własnych zbiorów bo może ktoś posiada pełną wersję tego pliku.
    Nie mam pojęcia ile tam ma być jeszcze w nim punktów, ale to co zostało przerwane (pkt. 4) zapowiada się ciekawie.

    Pomocy !;)
    • 2:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime7 Mar 2010
     
    BUGS1.ACT 8 5K 27-Mar-87 Official Action! bug sheet, part 1 of 6
    BUGS2.ACT 8 11K 27-Mar-87 Official Action! bug sheet, part 2 of 6
    BUGS3.ACT 8 2K 27-Mar-87 Official Action! bug sheet, part 3 of 6
    BUGS4.ACT 8 9K 27-Mar-87 Official Action! bug sheet, part 4 of 6
    BUGS5.ACT 8 8K 27-Mar-87 Officail Action! bug sheet, part 5 of 6
    BUGS6.ACT 8 2K 27-Mar-87 Official Action! bug sheet, part 6 of 6

    Wynika z tego, ze to wydane przez producenta, wiec moze jest na ktorejs z dyskietek ATR, zagladales tam?
    • 3:
       
      CommentAuthortdc
    • CommentTime7 Mar 2010
     
    Na razie nie znalazłem tych plików w żadnym ATR, choć może ktoś coś takiego ma - jeśli tak to proszę o udostępnienie.

    Ja mam giełdowego Action! więc nie mam do niego oryginalnych dyskietek.
    Chyba muszę w końcu kupić oryginalnego carta ;)
    • 4: CommentAuthorilr
    • CommentTime7 Mar 2010
     
    stronę zapewne już znasz, a jak nie to może się przyda.
    • 5: CommentAuthornosty
    • CommentTime7 Mar 2010
     
    Ja mam action z oryginalnym manualem i jeszcze jakimis klubowymi fanzinami na temat programowania... Jutro zajrze. I tak mialem robic zrzut carta.
    • 6: CommentAuthorrost
    • CommentTime17 May 2011
     
    i Know, very late answer, but i found the missing information on comp.sys.atari.8bit and added it to this dokument:
    ->link<-