atarionline.pl Specjalny numer "Action Replay" - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1:
       
      CommentAuthortdc
    • CommentTime12 Jun 2022 zmieniony
     
    Na Pixel Heaven pojawił się specjalny numer Action Replay, który zawiera masę materiałów o Atari, dlatego zachęcam Was abyście koniecznie go zdobyli!

    PH się jeszcze nie skończył, więc jeśli ktoś z Was się dziś jeszcze wybiera to nie zapomnijcie zdobyć tego:



    Nie wiem jak się zdobywa ten magazyn, bo ja go dostałem przy innym zakupie, dlatego udajcie się do sklepu (pod salą wykładową) i zapytajcie co macie kupić, aby go otrzymać.


    Co w magazynie:
    - wiele artykułów wyłącznie o Atari
    - autorzy znani i cenieni
    - wyjątkowo dużo materiałów o dużym Atari (użytki i oczywiście gry)
    - w dziale o Amidze, również są opisywane gry dostępne na Atari ST, więc również można sobie to przeczytać tak jakby to dotyczyło Atari;)

    Nie muszę Wam chyba przypominać, że na coś takiego to się szybko nie zanosi - więc łapcie AR póki czas;)


    ---
    Dodam jeszcze, że na PH jest do zdobycia książka z masą zdjęć na 10 lecie Pixel Heaven (z niebieską okładką), znajdują się w niej około dwa wywiady z naszymi atarowcami, których znacie z naszego forum i spotkań na Zoomie. Są też inne nawiązania i wspomnienia związane z udziałem Atarionline.pl we wczesnych edycjach PH.

    Myślę że warto kupić i się zapoznać;)
    • 2: CommentAuthorCaesar
    • CommentTime12 Jun 2022
     
    Dzięki za informację! Czy jest ktoś, kto mógłby mi zakupić obie? Opłacę przesyłkę i zakup oczywiście.
    • 3: CommentAuthorAdam
    • CommentTime12 Jun 2022
     
    PH skończyło się około 16, więc już raczej nikt by już nie dał rady spełnić Twojej prośby.
    • 4: CommentAuthorJacekPiast
    • CommentTime12 Jun 2022
     
    Ja po powyższej informacji poszedłem i kupiłem Action Replay. Zapomniałem o autografach ale mam za to zdjęcie rodzinne :)
    • 5:
       
      CommentAuthortdc
    • CommentTime12 Jun 2022
     
    No to świetnie;)
    • 6: CommentAuthorkski
    • CommentTime12 Jun 2022
     
    Było dołączone do historii amigi po pixelu, jest cały czas na allegro
    • 7:
       
      CommentAuthortdc
    • CommentTime12 Jun 2022
     
    Jakie tam allegro - kupowanie fizyczne jest najlepsze, wszyscy co ich nie było na PH to duuużo stracili!
    • 8: CommentAuthorkski
    • CommentTime13 Jun 2022
     
    nie mówię że nie, ale były pytania jak zdobyć więc odpowiadam
    • 9:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime13 Jun 2022
     
    Pozwoliłem sobie zmienić nazwę wątku na taki określający jego zawartość.
    • 10: CommentAuthorCaesar
    • CommentTime13 Jun 2022
     
    Ehhhh... @kski bardzo dziękuję - zapomniałem, że mam dwa egzemplarze w domu. Właśnie z podwójnych zakupów "Historii Amigi"...
    • 11:
       
      CommentAuthortdc
    • CommentTime14 Jun 2022 zmieniony
     
    @Kaz - racja, bo teraz wcześniejszy tytuł wątku jest już przeterminowany;)


    @Caesar masz dwa i jeszcze chciałeś zamawiać;) Zachłanny na Atari jegomość z Ciebie;)