atarionline.pl NetUSBee - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

  1.  
    Może ktoś będzie miał pomysł co mogło się stać z moim NetUSBee? Podłączony pendrive jest sprawny. Tylko samo urządzenie z jakiegoś nieznanego powodu przestało mi działać. Na załączonym zdjęciu komunikaty podczas rozruchu Atari 520STe.
    • 2: CommentAuthorKroll
    • CommentTime16 Jun 2022
     
    Cześć,
    przede wszystkim widzę ze uruchamiasz w złej kolejności w katalogu AUTO, powinno być w takiej:
    USB.PRG
    STORAGE.PRG i inne sterowniki np mouse, keyboard etc
    NETUSBEE.PRG
  2.  
    To jestem zaskoczony. Ktoś mi udostępnił właśnie ten obraz dyskietki i działało mi to przez 2 lata bez problemu.
    • 4: CommentAuthorKroll
    • CommentTime16 Jun 2022
     
    Aha, jak uruchamiasz z dyskietki to mozesz to sprawdzic i ustawic kolejnośc w programie autosort.prg, dirsort.prg, moglo sie zdarzyc ze nagle odwrocona zostala koljeność albo sprawdz po prostu recznie uruchamiajac programy po wystartowaniu czystego TOS-a
    w takiej kolejności jak napisalem Tobie powyzej poprzez dwuklik bezposrednio z TOS-a, jak wszystko jest OK musi zadzialać przerabialem to wielokrotnie, jako wieloletni betatester tych sterowników :)