atarionline.pl Szukam dema na ST(e) z twarzą faceta - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1:
       
      CommentAuthorcrrn
    • CommentTime13 Sep 2022 zmieniony
     
    Hej Atarowcy
    Szukam demka na Atari ST albo STe które widziałem na Youtubie a nie pamiętam ani tytułu ani grupy. Pamiętam, że była tam twarz faceta na cały ekran całkiem ładnie napixlowana i on wodził oczami za latającym sercem abo znakiem Atari.
    Pomożecie?

    Byto to inspiracją dla jednej z moich grafik i chcę zrobić o tym filmik... Z góry dzięki za pomoc :)
    • 2:
       
      CommentAuthorCyprian
    • CommentTime13 Sep 2022 zmieniony
     
    Tak na szybko to tylko to mi się kojarzy, ale tu jest nieruchoma twarz:
    • 3:
       
      CommentAuthorcrrn
    • CommentTime13 Sep 2022
     
    Twarz była nieruchoma ale wypełniała cały ekran - no i nie było chyba żadnych napisów tylko jakiś scroll.
    Dzięki za szybką reakcję - szukamy dalej :)
    • 4:
       
      CommentAuthorjhusak
    • CommentTime13 Sep 2022 zmieniony
     
    wpisałem w youtube "atari st face movin eyes demo" (korzystając z udogodnienia - z wbudowanego w youtube AI)

    wyskoczyło między innymi:
    Motus, 2019 SMFX Demo On Real ATARI ST Hardware - Up Quality



    Jestem przekonany, że to to, bo zobacz od 4:13 :)

    A demko zacne :)
    • 5:
       
      CommentAuthorCyprian
    • CommentTime13 Sep 2022
     
    brawo Kuba,
    demo oczywiście zajebiste
    • 6:
       
      CommentAuthorcrrn
    • CommentTime13 Sep 2022
     
    hej Kuba.
    Tak to jest to. Dzięki. Ciekawa sprawa bo też wpisywałem jakiś czas temu podobne frazy i lipa.... ;)
    Mo i ciekawa sprawa jak pamięć jest zawodna. byłem niemal pewien że tło przy tym obrazku było ciemne a przed nosem latało mu serce.... a to serce okazuje się że leci, ale na końcu dema.
    • 7:
       
      CommentAuthorjhusak
    • CommentTime13 Sep 2022 zmieniony
     
    Pamięć nie tyle jest zawodna, co wspomnienia się sklejają z innymi wspomnieniami, zwłaszcza świeższymi. Jak kiedyś znałeś osobę jakąś, do której poznałeś nową i podobną, to ta stara zaczyna być tą nową we wspomnieniach. Creepy.

    Te twoje wrażenia to jest właśnie niezłe studium.

    I najciekawsze jest to, że właśnie jesteś w 100% pewien a okazuje się, że nie rozdają a kradną itp :)

    Cieszę się, że mogłem pomóc. A AI w youtube wydaje się działać wybiórczo. Jeśli nie znajduje po słowach kluczowych, wtedy jest odpalana.