atarionline.pl HDMI NES oraz multi- platformowy emulator w donglu HDMI - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime19 Sep 2022
     
    Mogę załatwić konsolki Nes pod HDMI("wtyk HDMI i dwa pady w komplecie)cena Nesa to okolice 120zł, oraz multi-platformowe emulatory również wtykane pod HDMI z dwoma padami na wzór padów od Playstation 2, sprzęt emuluje : Nes, Snes, Mega Drive, PSX, Mame i być może inne o których mi nie wiadomo,cena 200zł.
    Sam bym wziął i jedną jak i drugą, ale muszę kupić minimum 5 sztuk, ponieważ nie chcę się z tym bujać nie wiadomo ile, więc dałem ogłoszenie tutaj, jak znajdą się chętne 4 osoby na jedną z wersji to mogę zakupić sprzęcik.
    Ceny mogą być nieco niższe, nie więcej jak podałem.
    • 2:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime19 Sep 2022
     
    Wrzuć zdjęcie wyglądu obu konsol, zdjęcia zwiększają szanse przeczytania tekstu, a więc i tego, że ktoś się zdeklaruje.
    • 3: CommentAuthorrr_800xe
    • CommentTime19 Sep 2022
     
    Dokładnie - fotki by się przydały.

    Może to coś takiego ;-)

    ->link<-

    Ale nie wiemy ;). Wygląda ciekawie ;)
    • 4:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime21 Sep 2022 zmieniony
     



    dokładnie ta wersja :) emulatora multi-platform, Nes prawdopodobnie też taki sam, będę w hurtowni to cyknę fotki i wstawie.

    Wyjdzie nieco taniej niż to z Allegro.
    • 5:
       
      CommentAuthorduncan
    • CommentTime21 Sep 2022 zmieniony
     
    Można kupić za 207 zł na alegro, jak ma się smarta to przesyłka za darmo.
    ->link<-
    Jest nawet oferta za 155zl, ale tu tylko 3 miesiące gwarancji.
    ->link<-
    W obu przypadkach mamy 14 dni na odstąpienie od umowy.
    • 6:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime21 Sep 2022
     
    tak, tyle że z Allegro to trochę taki kot w worku, zamawiałem stamtąd już konsolki i nie przyszło to co zamówiłem, na zamianę czekałem i się nie doczekałem do tej pory... poza tym promocja tylko do jutra a i tak drożej niż u mnie.
    Generalnie nie wiem jaką ja wersję mogę załatwić, będę u mojego dostawcy to zrobię test i będę wiedział nieco więcej, fotki zamieszczę.

    A jak nie teraz to poczekam jak się wyprzedadzą i opchnę po 300 ;)
    • 7: CommentAuthormarmazzaa
    • CommentTime22 Sep 2022
     
    Jeśli sprzedawał byś tą konsolkę taniej niż na allegro to bym zaryzykował. Ale na allegro mogę zwrócić zakup w ciągu 2 tygodni oraz mam gwarancję...
    • 8:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime22 Sep 2022
     
    mam taki plan żeby zakupić to dla siebie, nie chcę tu na was zarobić choć jakby zwróciło się paliwo było by ok, problem taki że nie mogę zakupić jednej sztuki, przy niewielkiej ilości cena z podatkiem Vat zmieści się w granicach 200zł może być to na przykład 180zł, jeżeli nie będzie tutaj chętnych to wystawię na OLX.
    Oczywiście mogę dany egzemplarz rozpakować i sprawdzić by uniknąć wysyłek w te i wewte, natomiast nie mogę dać gwarancji innej niż rozruchowa, nie handluję na dużą skalę takimi sprzętami i nie mam możliwości zrobienia zwrotu - choć poruszę te kwestie jak będę na miejscu.