atarionline.pl (YT) Małe zaproszonko - kanał o 8-bitowcach po kuchennych rewolucjach :P - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

  1.  
    Hejka!

    Jeśli ktoś jeszcze nie zna mojego mini kanału, to pozwalam sobie serdecznie zaprosić. Tematyka 8-bitowców i dawnej elektroniki. Najwięcej oczywiście o jedynym słysznym kompie, czyli małym Atari. :)

    ->link<-

    Kanał przeszedł ostatnio małą rewolucję. Został rozdzielony na dwa osobne (osobno wersja angielska, osobno polska). Przeniesienie filmów niestety oznaczało ich skasowanie i ponowny upload. A może stety, bo poprawiłem wszystkie filmy i błędy, na które narzekało najwięcej osób (pewnie nie wszystkie minusy oczywiście, ale sporo).

    Zapraszam! :)
    • 2:
       
      CommentAuthormav
    • CommentTime19 Sep 2022
     
    Jakby ktoś mógł nie znać, jak on mi z lodówki wyskakuje :P
  2.  
    A lodówkę masz na 6502C? :P
    • 4:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime19 Sep 2022
     
    a coś na tym kanale rozdają ? dają tam coś ? ;) ;) ;)
    • 5:
       
      CommentAuthorDracon
    • CommentTime19 Sep 2022
     
    @IRATA4 - byś swój kanał odświeżył, kiedyś coś tam nagrywałeś... :P
  3.  
    Czy dają? Fajne filmiki (choć na razie mało)! :P I do tego jest kilka filmików z ukrytymi wiadomościami, więc można się zabawić i pogłówkować! :P
    • 7:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime20 Sep 2022
     
    @Dracon ALE POUSUWAŁEM, wkurzać mnie zaczęły te kanały z grami, mało rzetelności, każdy tworzy własne wizje, albo robią coś pod dany trend czy dany komputer, pierdzielą jak potłuczeni i ja też bym poszedł tym nurtem, tyle że takie nurty są złe, jak coś zrobić to z jajem a problem jest taki że nie mam z kim- Pinokio za daleko mieszka .

    Mam pomysł na kanał z grami Atari - bez pierdolenia, rzetelnie, info w formie txt ... nie będę zdradzał całej formuły gdyż troszkę nad tym siedziałem, ale puki co nie mam sprawnego grabera by z realnego Atari łapać obraz.
    Pierwszy odcinek planuję na końcówkę listopada bądź początek grudnia.

    Oczywiście są też dobre kanały z pierdzieleniem, dobrze rokuje kanał kolegi itguyinaction, dlatego dałem suba, to jeszcze mogę słuchać, dobry głos i przemyślany program,ale np porównanie z C64 mało rzetelne, za krótkie i jakby stronnicze ;) - ale to tylko moje wrażenie, i tak materiał bardzo dobry.
  4.  
    @IRATA4 staramy się, by nie było stronnicze... Co konkretniej Cię boli? A za krótki film, to wiadomo, zawsze... :P Tylko kto znajdzie tyle czasu, by robić długie filmy.... :D
    • 9:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime21 Sep 2022 zmieniony
     
    ... na dobrą sprawę nic, zaciekawił mnie wasz kanał, nie pasuje lekko no to porównanie na przykład, fajnie od strony technicznej, fajnie i czytelnie przedstawione porównanie bebechów, ale mało porównanych gier, szkoda że nie polecieliście po hitach arcade od lat 80 a Klossy i inne wrzuciłbym później, no i zostawiajcie sobie czasem furtkę na kolejny odcinek danej podserii.

    No i za krótkie, min 45 minut winno być, a nie taka "reklamóweczka" skoro dobre to chce się więcej :D.
  5.  
    Ha ha to jednak odczytuję ten przekaz bitowy, że film się spodobał. :) Dzięki. :)

    Mnie bardziej zastanawia, czy nie byłoby fajniej porównać jakieś produkcje z ostatnich 10-20 lat dla Atari i Commodore. Jakie gierki można by wrzucić do takiego porównania? A jeszcze naj takie, które są i na jeden i drugi komp, choć może być trudniej...
    • 11:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime22 Sep 2022
     
    Jasne, napisz maila mam świetny pomysł.
    irata(dot)atari(małpa)vp(dot)pl
  6.  
    Mail wysłany. :)
    • 13:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime22 Sep 2022
     
    widziany i odpowiedziany :)