atarionline.pl Whistler's Brother jak w to grać ? - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime29 Sep 2022 zmieniony
     
    Witam, nie wiem jak grać w te grę, gra jest fajna, musimy pilnować braciszka który nie może być zbyt daleko sam, możemy go przywołać, kazać wejść bądź zejść z drabinki i więcej nie umiem, nie wiem jak zamienić przedmiot na inny przedmiot- tak sugerują ikonki, nie wiem jak skakać i czy trzeba skakać, nie wiem jak przejść pierwszy level.
    Wydaje mi się że kiedyś to rozszyfrowałem, ale teraz chciałem zagrać i kompletnie nie wiem jak.
    Pomóżcie.
    • 2: CommentAuthormono
    • CommentTime29 Sep 2022
     
    A taką stronę to Szanowny Pan zna ->link<- ?
    • 3: CommentAuthorbanshee997
    • CommentTime29 Sep 2022 zmieniony
     
    Trzeba zebrać dwa migające itemki - w pierwszym etapie są to młotek i klucz. Dzięki temu możesz chyba z fire zamieniać się w wir i w ten sposób łatać dziury w podłodze lub niszczyć pociski czy wrogów. Zadanie polega na doprowadzeniu brata na prawą stronę mapy.

    Itemków się nie zamienia. Zbieranie innych niż powyższe (potrzebne do wiru) jest opcjonalne. Strzałka u góry wskazuje po prostu kierunek twojego poruszania się. Brata się nie przywołuje, tylko każe mu iść w tym właśnie kierunku w jakim wskazuje strzałka.
    • 4:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime30 Sep 2022
     
    @ banshee997
    ... ło rany, a ja myślałem że ten "wir" to błąd w grze, że się po prostu od mojego kombinowania skaszaniła...
    Dzięki.
    @ mono jasne że znam, nie wpadłem na to by tam zajrzeć.