atarionline.pl [S] Sprzedam PSP STREET i Pegaza w padzie. - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime16 Nov 2022 zmieniony
     
    aktualnie mam na sprzedaż PSP Street, stan dostateczny plus, drobne ryski na ekraniku widoczne pod światło, widać że używana ale dość zadbana, jest etui, pudełko, zasilacz oraz dwie gry, konsolka ma niestety wadę, napęd UMD chodzi w niektórych momentach dość głośno, poza tym konsola czyta bez problemu wszystko jak leci, filmów nie tnie.
    Ową konsolę można w dość łatwy sposób przerobić i nie trzeba bawić się w napędy, emulator Atari śmiga aż miło :D.

    Cena 200zł. OKAZJA ! ale jak ktoś da więcej to nie pogardzę. :D







    Mam też dwie sztuki konsolo-padów wykonanych na modłę tych od starego X-Boxa z zamontowanym w środku nesem, wgranych jest sporo gier, tu zaznaczę że tytuły są dobre ! - pady zasilane USB, audio i obraz czincz.
    Cena 30zł.

    Foto jutro, pegazy zostawiłem w aucie i nie chcę mi się teraz zapitalać na parking.
    • 2:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime17 Nov 2022 zmieniony
     
    Irata - jeżeli umieszczasz ogłoszenie sprzedażowe to umieść to w dziale "Sprzedaż", a nie "Projekty". Ostatnie ostrzeżenie, bo notorycznie ignorujesz tematy wątków, tematy działów - następne twoje nietrafione ogłoszenia będą usuwane.