atarionline.pl L.K.Avalon Animator - instrukcja - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1: CommentAuthorpplcanfly
    • CommentTime22 Nov 2022
     
    Hej! Udało mi się ostatnio natrafić na ostatnią rzecz, która ocalała po moim zestawie Atari z dzieciństwa. Może ktoś szukał ostatnio?:)
    Mam jeszcze instrukcję do Chaos Music Composera, ale udało mi się ją gdzieś wygooglać, w przeciwieństwie do instrukcji Animatora, więc chyba nie ma potrzeby, żeby ją podsyłać:)
    Pozdrawiam!
    • 2:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime22 Nov 2022 zmieniony
     
    Witaj nowy! Fajnie, że się podzieliłeś instrukcją, mamy już instrukcję do Animatora w Bibliotece Atarowca, ale w nieco innej wersji (zielona okładka, więcej stron zapewne ze względu na mniejszy format), więc dorzucam Twój plik do Biblioteki jak alternatywną wersję i dziękuję!

    Tutaj zawsze możesz podejrzeć, czego jeszcze brakuje i warto skanować, a co już jest: ->link<- . Inne wersje tych samych książek/materiałów również mile widziane.
    • 3: CommentAuthorpplcanfly
    • CommentTime22 Nov 2022
     
    No dałbym sobię łapę uciąć, że znaleźć tej instrukcji nie mogłem, a macie ją tu na miejscu:) Tak czy inaczej, dzięki za dodanie pliku, nawet jeżeli to tylko inny format i okładka:)