atarionline.pl Silly Venture 2022 WE - Podziękowania - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1:
       
      CommentAuthormaly_swd
    • CommentTime14 Dec 2022 zmieniony
     
    Tutaj wpisujemy podziękowania i same pozytywy :)

    Duże podziękowania dla Michał Michałowski i Sylwia Michalowska za wspaniałą imprezkę oraz super atmosferę

    Buziaczki dla Bigos&GrzaniecTeam za dokarmianie i rozgrzewanie

    Mam nadzieję że za 6miesiecy widzimy się w podobnym lub większym składzie
    Fajnie było też spotkać "stare mordy" oraz nowych uczestników, porozmawiać na dużo ciekawych tematów.

    Duże brawa dla Panów od "akcja znicz" że dzielnie świętują tę akcję rozpoczęta przez Aleksander Martin

    Bartłomiej Wieczorkowski Krzysztof Kluczek Jakub Husak - wspaniałe prowadzenie "kompotów"

    *tak wiem, że mogło być lepiej ale jakby było perfekcyjnie to nie byłoby po co się starać bardziej.
    • 2:
       
      CommentAuthorjhusak
    • CommentTime14 Dec 2022
     
    Nic ująć tylko dodawać!!!!
    • 3: CommentAuthorKrzys
    • CommentTime16 Dec 2022
     
    Ja jestem w środowisku w miarę świeży i za każdym razem się kogoś sympatycznego poznaje. Mały (znaczy to Rafał to ten sam?) wszędzie pomagał, bardzo miły człowiek. Pecuś o Scorchu ciekawostki i niuanse opowiadał, piękną grę wypuścili. Jarek wesoły na stoisku ogarniał asortyment. I wielu innych. Co jak co, ale tutaj zawsze było miło. Nie mówiąc już o tych, co poznałem wcześniej.
    • 4:
       
      CommentAuthormaly_swd
    • CommentTime16 Dec 2022
     
    Tak, to ten sam :)
    Fajnie było z Tobą pogadać.
    • 5: CommentAuthorsolo/ng
    • CommentTime12 Jan 2023
     
    Ja bym podziękował Zoltar'owi i Mikerowi bo gdyby nie oni to w czwartek i piątek nic by nie bylo na bigscreenie.
    • 6:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime12 Jan 2023
     
    @Solo: przyłączam się :D
    • 7: CommentAuthorsolo/ng
    • CommentTime12 Jan 2023
     
    powiedz mi lepiej kiedy obejrze ten film z Nolanem (moze wrzuccie go na YT i wsio) bo sie niedoczekam (mial byc w piatek na party) ;)
    • 8:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime12 Jan 2023
     
    Do niedzieli bedzie na YT :)