atarionline.pl ZCON konwerter - jest, ale nie umiem ściągnąć - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1: CommentAuthormarok
    • CommentTime2 Jan 2023
     
    Mam pytanie i prośbę.

    Dotyczy tego linka:

    ->link<-

    (w skrócie: daje się to pobrać?)


    Przedstawiam tło tej mojej sprawy.
    W starszym trochę już jakimś tam "manualu" (szczegóły nie muszą być istotne) pojawiła się wzmianka o "ZCON - Z80 Code Converter" (na 8086). (To właśnie tego dotyczy ten link. Mocniejszy offtopic, ale cóż zrobić.)


    Po dłuższych nieco poszukiwaniach (wprawny nie jestem), wydaje mi się że ostatecznie zaskończonych sukcesem, znalazłem w mojej ocenie wybitną w swoim dziale stronę ze starym oprogramowaniem, różnymi dokumentacjami (wszystko wszak o Intelu). To jest chyba unikat, ta strona (próżno szukać chyba takich staroci gdzie indziej). W każdym razie był dla mnie problem znaleźć później linka do tego programu już na tej stronie, bo nie wszystkie wykazy gdzie jest ten program ujęty stamtąd mają podczepionego linka (pod tym względem strona jest raczej mało przystępna).

    Moja prośba dotyczy tego, że nie mogę z jakiś nieokreślonych dla mnie powodów (a ciężko mi się zorientować bo jestem "noga") ściągnąć pliku z serwera "drive.google.com".

    Później jakby to ktoś udostępnił (nawet na chwilę) do ściągnięcia, to bym ściągnął też kopię dla siebie.
    • 2:
       
      CommentAuthormiker
    • CommentTime2 Jan 2023
     
    Mi się udało. Załączam pod zmienioną nazwą, w razie czego. :)
    • 3: CommentAuthormarok
    • CommentTime2 Jan 2023
     
    Oj, dziękuję Miker.

    Już zdołałem ściągnąć z Twojego udostępnienia (gdybyś chciał to usunąć, chociaż jeszcze może kilka osób się tym zainteresuje?).

    Pozdrawiam.
    • 4:
       
      CommentAuthorjhusak
    • CommentTime2 Jan 2023
     
    U mnie też ściąga się z pierwszego linku.