atarionline.pl "NES" HDMI - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime30 Jan 2023 zmieniony
     
    Witam, oferuję emulator NESa w donglu HDMI zasilanym z USB, konsolka przystosowana do współpracy z nowoczesnymi telewizorami- koniec z czinczami, dla tych co kochają jakość VBXE i podobne emulacje pozycja obowiązkowa !!!

    Konsolki wziąłem na próbę i jak dla mnie zdają egzamin, choć w 100 % miłośnikowi prawdziwego Nes na drogie siermiężne karty nie zastąpi, natomiast świetnie się sprawdzi dla osoby która ma na tej konsoli jakieś zaległości(możliwość zapisu stanu gry, możliwość dogrywania gier- do kompletu karta SD).

    Wysyłkowo można nabyć od mojego kolegi te kilka sztuk którymi dysponuje, natomiast jak komuś się zbytnio nie spieszy i chciałby nabyć ode mnie to jest możliwość zakupu na party, można również zakupić po poprzednim umówieniu się w Warszawie, Krakowie, Łodzi, Pabianicach. Wystawiam paragon i udzielam gwarancji.







    • 2:
       
      CommentAuthorpancio
    • CommentTime30 Jan 2023
     
    cena?
    • 3:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime31 Jan 2023 zmieniony
     
    dla osób z AoL i znajomych 85zł .

    Niebawem będę miał dostęp do multi-platformowych emulatorów w tym PSX, CPS1, CPS2, konkretnej ceny jeszcze nie znam, ale na pewno do 200zł.
    • 4:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime7 Feb 2023 zmieniony
     


    Teraz doszło mi takie cuś, czyli Super Nintendo pod HDMI !

    Cena dla forumowiczów 120zł .
    • 5:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime22 Feb 2023
     
    doszedł mi jeszcze Mega Drive pod HDMI - dźwięk lekko nie tego i czasem rwie obraz(przy szybkich grach Sonic), dziwny filtr lekko zniekształcający piksele, ale jakbym nie miał Mega Drive to bym kupił to. 7/10
    120zł

    NES - 9/10 lag nieodczuwalny, dobry dźwięk, obraz bez rwania, czasem jakieś błędy ale nie wiem czy to wina romu z grą.

    85zł

    SNES - 8/10 dźwięk chyba ok (nie pamiętam SNESA)przy szybkich grach czasem jakby zrywał v-sync ale laik nie zauważy.

    100zł.
    • 6: CommentAuthorrr_800xe
    • CommentTime22 Feb 2023
     
    Są też takie "uniwersalne" mające masę konsoli. Ja sobie kupiłem takie coś za 299:

    ->link<-

    Tutaj jest i NES i Super Nintendo, SEGA MegaDrive, PlayStation itd. Wszystko chodzi płynnie bez zacinania. Gram z bratem na telewizorze. W komplecie 2 pady bezprzewodowe. W katalogach prawie 50 tyś gier (Atari, C64, Spectrum itd...)

    Taniej jest to za 199:

    ->link<-

    Tutaj, czasem przytnie SEGA Genesis, i PlayStation też nie szaleje. Ale NES i Super Nintendo, gry z automatów - wszystko płynnie.

    Może warto zaryzykować - ja sobie kupiłem to i to - z Ciekawości. No i teraz co chwile ogrywam gry na 2 playery.

    Ważne... Jeśli chcemy emulować "komputer" to klawiatura obowiązkowa. Przy konsolach - wiadomo wszystko padem ;).
    • 7:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime23 Feb 2023 zmieniony
     
    te z pierwszego linka mam po 200zł, właśnie czekam jak dopłyną. :D

    to drugie mam po 180zł .
    • 8: CommentAuthorrr_800xe
    • CommentTime23 Feb 2023
     
    Hej

    To naprawdę fajna cena !

    Ja nie chce nikomu nic polecać - bo potem ktoś może się rozczarować, ale super wynalazki. Ja mam obydwa, i MiST przecież od Lotharka i oryginalne Atari - ale - te "zabawki" w telewizor dały mi pograć jeszcze w Arcade - i są fajne w obsłudze ;)

    Miłego wieczora ;)